Quantum Break به زودی سرویس Xbox Game Pass را ترک خواهد کرد

متأسفانه، دقیقاً مشخص نیست که Quantum Break در چه روزی از Game Pass حذف خواهد شد. اگرچه احتمالاً بازی تا 25 آوریل (14 آوریل) در این سرویس باقی خواهد ماند، اما قبلاً شاهد بودیم که بازی هایی مانند We Happy Few به طور ناگهانی در بخش Leaving Soon قرار گرفته و بدون هیچ هشداری از Game Pass حذف شده اند. البته مالکیت بازی We Happy Few متعلق به استودیوی Gearbox، ناشر آن بود.

اگر قصد دارید قبل از ترک بازی Quantum Break را تجربه کنید، حدود 20 ساعت برای به دست آوردن تمام دستاوردهای این بازی نیاز دارید، اما داستان اصلی کمتر از 10 ساعت طول خواهد کشید.

با توجه به زمان حضور در مسابقه Quantum Break در Xbox Game Pass در دسترس است. ایکس باکس آپدیت نرم افزاری جدید Game Pass را در قسمت بازی هایی که به زودی از Game Pass خارج می شود ساخته است و اکنون این بخش شامل شوتر سوم شخص Remedy Studio می شود.

با تایید نرم افزار Game Pass، بازی Quantum Break به زودی از این سرویس اشتراک حذف خواهد شد.

نکته جالب اینجاست که Quantum Break توسط Xbox Gaming Studios منتشر شده است و انتشارات Xbox سرویس Game Pass را ترک نمی کنند. لازم به ذکر است که رمدی در مصاحبه ای در سال 2018 گفته بود که حقوق معنوی این بازی متعلق به مایکروسافت است و مشخص نیست چرا این بازی از Game Pass حذف خواهد شد. با این حال، ممکن است یک خطا یا مشکل دیگری وجود داشته باشد.

بخوانید  سلاح های مورد علاقه متخصص اسلحه در سال 2022