PSA: قبل از اینکه قیمت در ماه آینده افزایش یابد، برای جوایز PowerUp GameStop ثبت نام کنید

برنامه جدید GameStop Pro 5٪ تخفیف اضافی به قیمت تمام بازی های استفاده شده، کلکسیون ها (از جمله کارت های پوکمون)، اقلام ترخیص کالا، کالاهای با مارک GameStop و طرح های حفاظتی برای همه اعضا اضافه می کند. با این حال، اعضای جدید دیگر نمی‌توانند نسخه چاپی Game Informer را دریافت کنند (نسخه دیجیتال هنوز یک گزینه است)، و اگر عضویت شما منقضی شود یا لغو شود، امتیازهای پاداش اکنون به طور خودکار منقضی می‌شوند.

در حال حاضر، اعضای PowerUp Rewards ماهانه ۵ دلار اعتبار برای خرج کردن در فروشگاه، ۱۰ درصد ارزش مبادله بیشتر، به‌علاوه پس‌اندازهای اضافی و دسترسی زودهنگام به اقلام انتخابی دریافت می‌کنند. اعضا همچنین در خرید امتیاز کسب می کنند که می توانند با کوپن از آنها استفاده کنند. علاوه بر آن، می توانید مشترک نسخه چاپی یا دیجیتال مجله Game Informer نیز شوید.

بدیهی است، اگر می‌خواهید به استفاده از مزایای PowerUp خود ادامه دهید، باید در دفعه بعد که اشتراکتان تمدید می‌شود، قیمت 25 دلار در سال را رعایت کنید – اما اگر نه، قبل از لغو، حتماً از تمام کوپن‌های خود استفاده کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

افزایش قیمت PowerUp و تغییرات مزایا از 27 ژوئن اعمال می شود، اما شما همچنان می توانید با قیمت فعلی 15 دلار در حال حاضر مشترک شوید و از همه مزایا لذت ببرید و برخی از امتیازهای پاداش را قبل از انتشار برنامه جدید دریافت کنید. به علاوه، اعضای جدید هنگام ثبت نام یک کوپن 10 دلاری دریافت می کنند.

بخوانید  شخصیت‌های مورد علاقه شورشیان جنگ ستارگان در تصویر جدید سری Ahsoka دوباره متحد می‌شوند

اگر به فکر ثبت نام هستید جوایز GameStop PowerUp برنامه، احتمالاً باید قبل از 27 ژوئن این کار را انجام دهید. در هفته‌های آینده، عضویت GameStop در PowerUp Rewards به «GameStop Pro» تغییر نام می‌دهد و از 15 دلار در سال به 25 دلار در سال کاهش می‌یابد در حالی که چندین مزیت کلیدی را بازبینی می‌کند – اما همچنان می‌توانید از نسخه فعلی برنامه برای چند هفته دیگر لذت ببرید.