Pokemon Trading Card Game Pocket به دنبال حل یک مشکل دیرینه است

در ایالات متحده، یک خطای کوچک اما قابل توجه در پشت کارت های معاملاتی پوکمون مربوط به نحوه باز شدن توپ پوک وجود دارد. ظاهراً Pokemon Trading Card Game Pocket برای دستگاه های تلفن همراه به دنبال رفع این مشکل است.

IGN این اصلاح را با Pokemon Trading Card Game Pocket شناسایی کرد. پشت کارت های برنامه بعدی دکمه باز کردن Poke Balls متصل به نیمه قرمز بالای کره را نشان می دهد. به اندازه کافی عجیب، به اشتباه به نیمه سفید پایین کارت های فیزیکی در ایالات متحده متصل شده است.

این عجیب و غریب تا به امروز ادامه دارد و احتمالاً مربوط به قوانین و مقررات مسابقات است. با این حال، این مشکل در ژاپن بررسی شد و فقط در اینجا در آمریکای شمالی وجود دارد. TAHKO بر (که قبلاً توییتر نامیده می شد) همچنین یکی از توییت های ویروسی قدیمی خود را برای جشن گرفتن تغییری که بیش از دو دهه طول کشید، به روز کرد. با این حال، به خاطر داشته باشید که این برنامه هنوز در دسترس نیست.

Pokemon Trading Card Game Pocket در اوایل این هفته در جریان Pokemon Presents معرفی شد. این برنامه که قرار است امسال راه اندازی شود، دارای نقشه های همه جانبه است که به کاربران امکان می دهد خود را در انیمیشن غوطه ور کنند و همچنین قوانین ساده ای را برای نبردهای سریع با افراد دیگر ارائه می دهد. همچنین وعده دریافت دو بسته کارت رایگان در روز وجود دارد.

همراه با Pokemon Trading Card Game Pocket، Pokemon Legends ZA برای نینتندو سوییچ معرفی شده است. انتظار می رود این بازی در سال 2025 منتشر شود و در شهر Lumiose که در ابتدا در بازی Pokemon X/Y ظاهر شد، اتفاق می افتد.

بخوانید  WoW: Dragonflight Cross-Faction Guilds در 2 می با به‌روزرسانی اصلی 10.1 عرضه می‌شود