Pokemon Sleep اکنون در ایالات متحده موجود است، بنابراین لباس خواب مورد علاقه خود را بپوشیداگر تا به حال به این فکر کرده اید که شب ها چقدر خوب می خوابید، اکنون می توانید با کمک Snorlax و دوستان پوکمون او پاسخ خود را دریافت کنید. Pokemon Sleep – مانیتور خواب با پوکمون بزرگ خواب – اکنون برای دانلود در هر دو موجود است iOS و اندروید دستگاه ها

پوکمون اسلیپ الگوی خواب بازیکن را در یکی از سه دسته چرت زدن، خوابیدن و چرت زدن اندازه گیری می کند. هر نوع Sleep یک مجموعه متفاوت از پنج پوکمون را برای پیوستن به Snorlax احضار می کند، که سپس Sleep Style Dex درون بازی را با آن پوکمون ها پر می کند.

این بازی برای اولین بار در سال منتشر شد استرالیا و نیوزلند اوایل این هفته، با افزودن مناطق جدید هر روز در این هفته. یک آزمایش بتا نیز در کشورهای خاصی در دسترس قرار گرفته است، اگرچه این آزمایش محدود به دستگاه‌های اندرویدی است و آن را به اولین نسخه در دسترس عموم برای دستگاه‌های iOS تبدیل می‌کند.

این برنامه همچنین می‌تواند به دستگاه Pokemon Go Plus+ که اخیراً منتشر شده است متصل شود و مزایایی را در Pokemon Sleep و Pokemon Go ارائه می‌کند. زمانی که دستگاه به Pokemon Sleep وصل می‌شود، یک Pikachu با کلاه شبانه به عنوان ششمین عضو ویژه ظاهر می‌شود، در حالی که تعدادی توت بر اساس تعداد PokeStops فعال شده در روز به برنامه اضافه می‌شود.

Pokemon Sleep اکنون برای دستگاه های تلفن همراه در دسترس است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  WoW به تازگی اولین بوسه خود را روی صفحه نمایش داد، و آن بین زوج قدرت قطعی Azeroth است