Pokemon Go Routes به شما امکان می دهد مسیر خود را انتخاب کنید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید


Pokemon Go قرار است راه جدیدی را برای به اشتراک گذاشتن روش بازی شما اضافه کند، زیرا Niantic امروز از راه اندازی ویژگی اصلی اجتماعی بعدی برای عنوان پرچمدار خود، Routes خبر داد.

مسیرها به بازیکن این امکان را می دهند که PokeStop یا Gym را به عنوان نقطه شروع انتخاب کند و سپس مسیرهایی را که در محله خود بازی Pokemon Go بازی می کند، ثبت کند. پس از اتمام جلسه و پر کردن اطلاعات مسیر مشخص شده، بازیکن می تواند یافته های خود را برای بررسی ارسال کند.

مسیرهای پوکمون گو
مسیرهای پوکمون گو

پس از تأیید، سایر بازیکنان Pokemon Go در نزدیکی می توانند دقیقاً “مسیر” را همانطور که ضبط می شود پیدا کرده و پیمایش کنند. بازیکنانی که می‌خواهند مسیرهای منطقه خود را کاوش کنند، می‌توانند تب جدید مسیر درون بازی را بررسی کنند، یکی را که به آن علاقه دارند پیدا کنند، سپس مسیر را فعال کرده و شروع به سوار شدن کنند.

این بازی هنگام سفر در مسیری که توسط بازیکن تولید می شود، پاداش های ویژه ای ارائه می دهد، از جمله:

  • برای اولین بار یک مسیر را تکمیل کنید تا یک نشان مسیر جدید بدست آورید.
  • Buddy Candy در یک مسیر سریع‌تر به‌دست می‌آید، و Buddy Heart پس از تکمیل مسیر کسب می‌شود.
  • انتخاب یک مسیر برای اولین بار باعث می شود که پوکمون در طول مسیر جذب Incense شود.
  • جایزه XP پس از تکمیل اولین مسیر روز تعلق می گیرد، با یک جایزه دیگر پس از تکمیل یک مسیر هر روز به مدت هفت روز.

یک آیتم جدید نیز در هنگام سفر در مسیر در دسترس خواهد بود: سلول‌های زیگارد که می‌توان از آن برای تغییر شکل پوکمون اسطوره‌ای پس از گرفتن آن استفاده کرد. Zygarde اولین بازی Pokemon Go خود را در کنار Routes انجام خواهد داد و می توان آن را از طریق داستان تحقیقاتی ویژه “From A To Zygarde” مشاهده کرد.

بخوانید  How To Get A Free $15 Amazon Credit To Use During Prime Day 2023

Pokemon Go اکنون برای دانلود رایگان در دستگاه های iOS و Android در دسترس است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.