Persona 3 Reload و Persona 5 Tactica به بیرون درز کردند و در Xbox Game Pass عرضه شدند

دو بازی جدید Persona، Persona 3 Reload و Persona 5 Tactica به لطف انتشار زودهنگام تریلرهای Atlus برای هر دو بازی، به صورت آنلاین درز پیدا کردند. Persona 3 Reload در اوایل سال 2024 برای Xbox One، Xbox Series X|S و Windows عرضه خواهد شد، در حالی که Persona 5 Tactica در تاریخ 17 نوامبر بر روی همان پلتفرم ها منتشر خواهد شد. هر دو تریلر نشان می‌دهند که بازی‌ها در زمان عرضه از طریق Xbox Game Pass در دسترس خواهند بود.

اولین مورد Persona 3 Reload است که نسخه بازسازی شده Persona 3 است. در طول سال ها نسخه های متعددی از Persona 3 وجود داشته است که هر نسخه شامل و از ویژگی های مختلف بوده است. در تریلر مشخص نیست که آیا Persona 3 Reload همه چیز را از نسخه‌های مختلف شامل می‌شود یا جنبه‌های خاصی حذف می‌شود. این تریلر به طور مشخص فقط نسخه مرد قهرمان داستان را نشان می‌دهد که می‌تواند نشان دهد که نسخه زنانه در این بازسازی گنجانده نخواهد شد. نسخه زن قبلاً فقط در Persona 3 Portable گنجانده شده بود.

تریلر دوم مربوط به Persona 5 Tactica است، اسپین‌آف دیگری از پرطرفدار Persona 5. این اسپین‌آف ظاهر کارتونی‌تری دارد و شخصیت‌ها شبیه نسخه‌های چیبی خودشان هستند. این بازی یک بازی RPG استراتژیک است و گیم پلی آن شبیه به Fire Emblem است. این تریلر همچنین یک دختر جدید با موهای بنفش را نشان می دهد که در کنار بازیگران اصلی Persona 5 مبارزه می کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  God Of War Ragnarok تجربه شده توسط یک بازیکن نابینا

بازسازی از دیدگاه سوم شخص استفاده می کند و شامل کاوشی ساده در شهر اصلی است. این نسخه از Persona 3 در منوها و صحنه های اجتماعی بسیار شبیه Persona 5 است. مبارزات بیشتر شبیه Persona 3 اصلی است و اعضای حزب سایه های دشمن را در فضای سه بعدی احاطه کرده اند.

قرار است هر دو تریلر به طور رسمی در نمایشگاه بازی های ایکس باکس در روز یکشنبه، 11 ژوئن، بر اساس نام تجاری ایکس باکس که در هر دو تریلر ظاهر می شود، منتشر شوند. در حالی که این بازی ها منحصر به کنسول های ایکس باکس و رایانه های شخصی نیستند، هیچ پلتفرم دیگری در تریلرها دیده نمی شود.