Path Of Exile 2 برای PS5 و Xbox دارای co-op couch با پیشرفت متقابل خواهد بود

بازی Path of Exile 2 روی بازی‌های Grinding Gear، سازنده‌ی سری Xbox و PlayStation 5 عرضه خواهد شد.

Grinding Gear Games در یک تریلر عمیق جدید که به طور انحصاری با GameSpot به اشتراک گذاشته شده است، نسخه کوتاه‌تری از آن به عنوان بخشی از آخرین نمایش State of Play سونی ظاهر شد، بازی Grinding Gear تمام تغییرات و ویژگی‌هایی را که بازیکنان می‌توانند برای عرضه PS5 و Xbox بازی جاه‌طلبانه‌اش انتظار داشته باشند، نشان داد. مجموعه ARPG برای اینکه آن را به اندازه همتای رایانه شخصی خود لذت بخش کند.

در حال پخش: Path Of Exile 2 – تریلر گیم پلی عمیق روی کنسول رسمی

از جمله این ویژگی ها می توان به Couch Co-op اشاره کرد. کل بازی با یک شریک قابل بازی است و HUD و موجودی هر بازیکن به طور همزمان روی صفحه نمایش داده می شود. شرکای Couch Co-op یا می‌توانند با حساب شخصی خود وارد شوند تا به همه شخصیت‌های موجود خود دسترسی داشته باشند یا به عنوان مهمان وارد شوند.

جاناتان راجرز، کارگردان بازی گفت: «وقتی به این فکر می‌کردیم که دلیل خوبی برای بازی Path of Exile روی کاناپه چیست، می‌دانستیم که یکی از چیزهایی که بسیاری از مردم از آن لذت می‌برند، بازی مشترک با دوستانشان است. این در واقع یک ویژگی است که بسیاری از بازی‌ها دیگر آن را اذیت نمی‌کنند، اما این چیزی است که من شخصاً آن را دوست دارم.»

بخوانید  Dans Super Metroid, personne ne peut vous entendre crier

Grinding Gear Games منوی Path of Exile 2 و صفحه‌های موجودی را به نسخه‌های تمام‌صفحه‌ای تبدیل کرده است که برای بازی تک‌نفره در صفحه بزرگ مناسب‌تر است و بازیکنان می‌توانند به طور کامل همه مهارت‌های خود را به یکی از بازیکنان کنسول ۲۴ کلیدی بازی بازنگری کنند. همچنین به لطف یک سیستم کمکی یکپارچه که سیستم های مختلف بازی را با فشار دادن یک دکمه توضیح می دهد، دسترسی آسانی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آمار و مکانیک های پیچیده بازی خواهد داشت.

Path of Exile 2 به صورت رایگان عرضه خواهد شد و انتظار می‌رود که در اواخر سال جاری نسخه بتای بسته را روی رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها دریافت کند و پیش‌بینی می‌شود که دسترسی زودهنگام تا قبل از پایان سال عرضه شود. هدف Grinding Gear Games این است که Path of Exile 2 را در دسترس‌تر از Path of Exile اصلی قرار دهد، که دارای یک کمپین کاملاً جدید با شش عمل، یک سیستم جواهر، 12 کلاس کاراکتر و یک ویژگی جدید “تخصصی دوگانه” است درخت مهارت منفعل بدنام آن. در همین حال، Grinding Gear Games اعلام کرده است که Path of Exile 2 جایگزین بازی اصلی نخواهد شد و قول داده است که در آینده الحاقات جدیدی را برای هر دو بازی بیاورد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر