Palworld – چگونه دوستان خود را تغذیه و مدیریت کنید


با بسیاری از موجودات برای پیدا کردن دوست جهانی، ممکن است در پیگیری همه آنها مشکل داشته باشید. خوشبختانه، دستگاهی وجود دارد که به شما در انجام این کار کمک می کند. در اینجا راهنمای ما در مورد نحوه تغذیه و مدیریت دوستان در Palworld است.

نحوه تغذیه و مدیریت دوستان در Palworld

اگر می خواهید دوستان خود را در Palworld تغذیه و مدیریت کنید، به چند ساختار و آیتم نیاز دارید. به این می گویند پال باکس، وسیله ای بسیار مهم که به عنوان پایه موقت، نقطه سفر سریع و سازمان دهنده پال عمل می کند. از طریق منوی ساخت ایجاد می شود و به 1x نیاز دارد قطعه پالدیوم8x چوب و 3x سنگ.

دوستانی را برای کار در پایگاه شما تعیین کنید

هنگامی که یک پال باکس دارید، برای قرار دادن با آن تعامل کنید هر دوست پسری که گرفتی تا آنها را در پایگاه شما بمانند. به سادگی پرتره آنها را به پایین پانل بکشید. اگر این کار را انجام دهید، دوستان حرکت می کنند و وظایف مختلفی را در شعاع Palbox انجام می دهند، از جمله استخراج سنگ معدن و جمع آوری منابع. به همین ترتیب، هنگام تلاش برای ساخت اقلام یا ساخت اقلام از طریق میز کار، Pals به شما کمک می کند.

علاوه بر این، Palbox دارای برخی از وظایف مرتبط با ساخت است که باید آنها را تکمیل کنید. این پایه شما را ارتقا می دهد، که به شما امکان می دهد دوستان بیشتری را به منطقه اختصاص دهید. در نهایت، می‌توانید دوستان را با کشیدن پرتره‌های مربوطه به سمت چپ پانل، دوباره به گروه خود اختصاص دهید.

بخوانید  تریلر امتیاز بازی The Tactics Ogre: Reborn منتشر شد
Palbox همه چیزهایی را دارد که برای مدیریت دوستان در پایگاه خود نیاز دارید.
Palbox همه چیزهایی را دارد که برای مدیریت دوستان در پایگاه خود نیاز دارید.

چگونه از نیازهای غذایی و خواب دوستان خود مراقبت کنید

اگر قصد تغذیه و مدیریت دوستان در Palworld را دارید، جنبه های دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اول از همه، غذا وجود دارد:

  • جعبه برق (نیاز به 20 برابر چوب) – می توانید قفل این مورد را از طریق منوی فناوری باز کنید. سپس ادامه دهید و آن را در پایگاه خود بسازید. هر نوع غذایی را داخل آن قرار دهید تا دوستان پایه شما هر زمان که گرسنه باشند به طور خودکار غذا می خورند.
  • کاشت توت (به 3 دانه توت، 20 برابر چوب و 20 برابر سنگ نیاز دارد) – این نیز از طریق منوی فناوری باز می شود. پس از ساخت، باید دکمه تعامل را برای کاشت بذر نگه دارید. سپس همین کار را برای آبیاری قطعه انجام دهید. پس از مدت کوتاهی، بوته های توت رشد می کنند و به شما یک روش غیرفعال برای برداشت غذا می دهد. توجه داشته باشید که در صورت داشتن این نوع صفات، ممکن است برخی از دوستان به طور خودکار این کار را انجام دهند.

آلبوم عکس

یک منبع غذایی آماده (سمت چپ) داشته باشید و مطمئن شوید که دوستانتان تخت خواب دارند (راست).

نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که دوستان شما چقدر استرس دارند یا خسته هستند. اگر بیش از حد به کار خود ادامه دهند، مطمئناً به دلیل خستگی کمی از سرعت خود کاسته می شوند. به همین دلیل است که شما باید یک تخت استراو پال بسازید (به 10 برابر چوب و 5 برابر فیبر نیاز دارد).

هر دوستی که به پایگاه شما اختصاص داده می شود باید تخت مخصوص به خود را داشته باشد (یعنی پنج رفیق به معنای پنج تخت استراو پال است). این تضمین می کند که همه افراد سالم و در شرایط خوبی بمانند در حالی که منابع بیشتری برای شما جمع آوری می کنند.

بخوانید  چه مدت طول می‌کشد تا اخراجی‌ها را شکست دهید: Ghosts of New Eden – فهرست ماموریت‌ها و موارد ترسناک توضیح داده شده است

این نحوه تغذیه و مدیریت دوستان خود در Palworld است. همیشه مراقب دوستان حیوان خود باشید و مراقب وضعیت آنها باشید. در مورد آن، شاید بخواهید بدانید چگونه دوستان را شفا دهیم و احیا کنیم در مواردی که با دشمنان سرسخت تری روبرو می شوید.

فضاهای وسیع، بیوم های منحصر به فرد و حتی موجودات غریبه تر در Palworld منتظر شما هستند. شما می توانید در مورد این بازی بیشتر بدانید مرکز راهنما.