Overwatch 2 سال نو قمری را با یک رویداد جدید جشن می گیردبلیزارد یک رویداد سال نو قمری را برای Overwatch 2 اعلام کرده است. رویداد فصلی جدید پوسته های بازیکنان جدید، تغییرات نقشه جشن، بازگشت Arcade Brawl و موارد دیگر را معرفی می کند.

هر زمان که بازیکنی وارد برج لیجانگ می شود، آتش بازی را به عنوان بخشی از جشن سال نو قمری به آسمان می بیند. آن‌ها همچنین می‌توانند حالت‌های زیر را بازی کنند: گرفتن پرچم، گرفتن رعد و برق پرچم و شکارچی فضل.

Capture the flag blitz نسخه سریع تری از گرفتن نزاع و جدال آرکید پرچم است. پرچم در مرکز نقشه قرار می گیرد و هر دو تیم باید ابتدا به سمت پرچم بدوند تا مطمئن شوند که برنده می شوند. بازیکنان همچنین می توانند در رقابت های 2023 شرکت کنند، پرچم را بگیرند و امتیاز رقابتی کسب کنند. در حالت شکارچی جایزه، بازیکنان به یک مسابقه رایگان برای همه پرتاب خواهند شد. به هر کسی که بتواند اول حریف را بکشد جایزه تعلق می گیرد، و تا زمانی که جایزه بر روی آنها باشد، می توانند امتیاز بیشتری در هنگام کشته شدن به دست آورند – اما نکته این است که همه می توانند در هر زمانی حق بیمه را ببینند، مهم نیست. . آن ها کجا هستند.

در طول رویداد، بازیکنان می توانند فقط برای ورود به سیستم جوایز رایگان دریافت کنند. همچنین هنگام اجرای هر یک از نزاع‌های سال نو قمری ما، طیف گسترده‌ای از لوازم آرایشی پاداش پاداش چالش‌های رویداد و Battle Pass XP وجود خواهد داشت. علاوه بر این، هنگامی که چهار چالش رویداد تکمیل می شود، می توانند پوسته افسانه ای Kkachi Echo را باز کنند.

در نهایت، بازیکنان همچنین می‌توانند از طریق قطره‌های توییچ قفل آیتم‌های آرایشی را باز کنند. هر بار که جریانی از Content Creator را در Twitch تماشا می‌کنند، می‌توانند قفل ژست پیروزی و یک پوسته افسانه‌ای را برای Moira از مجموعه سال نو قمری باز کنند. اگر حساب Battle.net آنها به حساب Twitch آنها مرتبط باشد، می توانند The Lion Roars Victory Pose را برای Moira به مدت دو ساعت و پوسته Legendary Masked Dancer را برای Moira به مدت چهار ساعت باز کنند.

برای اخبار بیشتر GameSpot، حتما این داستان ها را بررسی کنید:

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.