Mortal Kombat 2: در این فیلم کیتانا نقش کیتانا را بازی می کند

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

رودولف به بازیگرانی می‌پیوندد که شامل کارل اوربان (پسرها، ارباب حلقه‌ها) در نقش جانی کیج و تاتی گرابریل در نقش جید می‌شود. رودلف و گابریل در فیلم ماجراهای سرد سابرینا با هم بازی کردند. و این اولین پروژه بازی ویدیویی برای هیچکدام نیست، زیرا گابریل در فیلم Uncharted سونی بازی کرد و رودولف نقش بیلی وسکر را در سریال Resident Evil نتفلیکس بازی کرد.

Mortal Kombat در سال 2021 در بحبوحه همه‌گیری منتشر شد و هم در سینماها و هم در HBO Max (که اکنون به سادگی مکس نامیده می‌شود) عرضه شد. نقدهای قوی دریافت کرد و یک بود موفقیت بزرگ در جریانبنابراین تعجبی نداشت که عاقبت با چراغ سبز روشن شود.

نهایی شدن بازیگران دنباله فیلم Mortal Kombat همچنان ادامه دارد. با توجه هالیوود ریپورترآدلین رودولف (ماجراهای سرد سابرینا) در نقش کیتانا در این فیلم بازی خواهد کرد.

در مورد سری بازی های Mortal Kombat، Mortal Kombat 1 در ماه سپتامبر برای کنسول و رایانه شخصی منتشر می شود. برای اطلاعات بیشتر، راهنمای پیش‌سفارش بازی Mortal Kombat 1 GameSpot را بررسی کنید.

سیمون مک‌کویید، فیلمساز استرالیایی، برای کارگردانی Mortal Kombat 2 که توسط جرمی اسلیتر (شوالیه ماه، آکادمی آمبرلا) نوشته شده است، بازگشته است.

بخوانید  Helldivers 2 با بیش از 400000 بازیکن فعال از GTA 5 پیشی گرفته است