Monster Hunter Wilds در The Game Awards در سال 2025 معرفی شدکپکام Monster Hunter Wilds را معرفی کرده است که محصول بعدی این سری اکشن است. این تریلر که به عنوان بخشی از جوایز The Game منتشر شد، یک شکارچی را نشان می‌داد که سوار بر پرنده‌ای در یک بیابان وسیع در طول طوفان شن می‌رفت. Monster Hunter Wilds برای Xbox Series X|S، PlayStation 5 و PC منتشر شده است.

اگرچه این تریلر اطلاعات بسیار کمی در مورد ورودی بعدی این مجموعه نشان می دهد، اما از نام آن نشان می دهد که بازی می تواند دارای مناطق بسیار بزرگ تری نسبت به ورودی های قبلی باشد. در تریلر، یک شکارچی نشان داده می‌شود که سوار بر موجودی شترمرغ در حال عبور از یک صحرای وسیع است و بین هیولاهای کوچک‌تر می‌بافد. هیچ هیولای بزرگی نمایش داده نشد، اما تریلر در بالای صخره ای به پایان می رسد و مشرف به یک منطقه بزرگ است.

به نظر می‌رسد این تریلر بازگشت پایه‌های سواری را تایید می‌کند که در Monster Hunter Rise با پالاموتز معرفی شدند. Monster Hunter Wilds در سال 2025 برای Xbox Series X|S، PlayStation 5 و PC منتشر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد جوایز بازی، خلاصه‌های GameSpot را از هر اعلامیه و برنده بازی بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

بخوانید  رونمایی کویی تکمو از بازی تازه شرکت Gust در Tokyo Game Show