Marvel's Wolverine احتمالا حالت Co-op دارد


پس از بررسی مطالب فاش شده از کاربران استودیو Insomniac Games، متوجه شدیم که Marvel's Wolverine احتمالاً یک حالت Co-op نیز خواهد داشت.

مدتی پیش یک گروه باج افزار به نام Rhysida موفق شد استودیوی Insomniac Games را هک کرده و فایل ها و اسناد محرمانه آن را به دست آورد. پس از اینکه اینسومنیاک از پرداخت مبلغ درخواستی خودداری کرد، این گروه تمامی فایل ها و اسناد استودیو را در اینترنت منتشر کرد، این اسناد حجمی معادل 1.7 ترابایت داشت و در مجموع شامل 1.3 میلیون فایل مختلف بود.

این منجر به اطلاعاتی در مورد پرسنل استودیو، برنامه کاری و پروژه های جاری، نسخه قابل پخش Marvel's Wolverine شد. اطلاعات مالی گسترده مربوط به Insomniac و بخش سرگرمی های تعاملی سونی نیز فاش شده و در دسترس عموم قرار گرفته است. حال به نظر می رسد یکی از کاربران با تجزیه و تحلیل فایل های لو رفته مربوط به Insomniac موفق به کسب اطلاعات جدیدی در مورد ولورین مارول شده است.

این کاربر که در انجمن Reddit با نام VISCERAL کار می کند، اخیراً ارجاعاتی به دو کلاینت پیدا کرده است که باید در یکی از فایل ها با یکدیگر همگام شوند و این فایل احتمالاً مربوط به یک تعاونی آزمایشی است. کاربران بر این باورند که بر اساس این بنچمارک ها، بازی Marvel's Wolverine احتمالا شامل یک حالت Co-op خواهد بود که در آن دو بازیکن باید با هم همکاری کنند تا بازی را پیش ببرند.

تیغه های تیز و خونین از دست ولورین در بازی انحصاری استودیوی Insomniac Games برای سونی پلی استیشن 5 بیرون می آید.

هنوز نمی دانیم که این بخش تعاونی چگونه در بازی پیاده سازی خواهد شد و ولورین در آن نقش کدام شخصیت را بازی خواهد کرد. با توجه به اینکه Insomniac قبلا سه بازی مختلف Spider-Man را توسعه داده است، همچنین تایید شده است که Marvel's Wolverine این آثار که در همین کیهان اتفاق می‌افتند، ممکن است در کنار ولورین، بازیکن دیگری کنترل مرد عنکبوتی را به دست بگیرد و حتی بتوانیم او را در قسمت داستانی بازی ببینیم.

بخوانید  نقش تام هاردی و زسی بیتس در سریال درام لازاروس در اپل تی وی پلاس

البته امکان همکاری این بخش در بازی وجود دارد. طبق اسناد فاش شده، فیلم X-Men Insomniac برای اکران در سال 2030 برنامه ریزی شده است. بر اساس اطلاعات فاش شده، بازی Marvel's Wolverine در سال 2026 به طور انحصاری بر روی کنسول پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. در کنار این پروژه، Insomniac در حال کار بر روی اسپین آف Spider-Man با محوریت Venom، قسمت جدیدی از فرنچایز Ratchet and Clank و Marvel's است. Spider-Man 3 که هنوز به صورت رسمی معرفی نشده اند.