Marvel’s Spider-Man 2 برای مدتی محدود کاهش قیمت زیادی دریافت می کند

سونی سال 2023 را با انتشار فیلم Marvel’s Spider-Man 2 در یک یادداشت پرفروش به پایان رساند و اگر منتظر تخفیف مناسبی برای دنباله آن بوده اید، خوش شانس هستید. به عنوان بخشی از فروش سالانه PlayStation Days of Play، Marvel’s Spider-Man 2 با قیمت 50 دلار در خرده فروشی های بزرگ در دسترس است که از قیمت معمول 70 دلاری آن کمتر است. این ویژه تا 12 ژوئن ادامه خواهد داشت و یکی از چندین بازی AAA PS5 است که تخفیف دارد.

Marvel’s Spider-Man 2 — 50 دلار (70 دلار)

مانند بازی 2018، Marvel’s Spider-Man 2 نیز بسیار جذاب است. چرخش وب سریعتر از همیشه است، داستان چرخشی جدیدی به شخصیت شرور بدنام Spidey به نام Venom می دهد، و چندین آنتاگونیست دیگر به وجود می آیند تا سران وب ساکن نیویورک، از جمله مرگبارترین تجسم کراون شکارچی، را تا به امروز تهدید کنند. این بازی همچنین به شما این امکان را می دهد که در هنگام گشت زنی فوراً بین Spider-Men جابجا شوید، زیرا می توانید به عنوان قهرمان اصلی با مضمون عنکبوتی، پیتر پارکر، یا محافظ او، مایلز مورالس، بازی کنید.

جردن رامی در بازی Marvel’s Spider در گیم اسپات نوشت: «مرد عنکبوتی 2 مارول ممکن است خیلی بیشتر از آنچه در بازی‌های مرد عنکبوتی قبلی اینسومنیاک بازی کرده‌ایم، به ما بدهد، اما این فرمول برنده شدن هنوز آنقدر سرگرم‌کننده است که واقعاً اهمیتی ندارد.» . بررسی مرد 2. کاوش داستان در مورد تنهایی فوق‌العاده است، و روایت‌های قانع‌کننده جدیدی را برای دو قهرمان، پیتر و مایلز، و همچنین دو شرور اصلی کریون و ونوم ایجاد می‌کند. مرد عنکبوتی 2 هر چهار شخصیت را در یک داستان گیرا گرد هم می‌آورد که شما می‌خواهید. تا انتها ببینید و دارای عناصر گیم پلی است که شما را در طول سواری درگیر می کند.

بخوانید  تریلر راه اندازی فصل 5 بازی Fortnite Battle Royale نابود شد

همچنین از زمان راه اندازی Marvel’s Spider-Man 2، چند به روز رسانی وجود داشته است، زیرا وصله های اخیر لباس های جدیدی را به کمد لباس جنگجویان وب اضافه کرده اند. برای تبلیغات بیشتر Days of Play، کنسول PS5 50 دلار کاهش یافته است و تو می توانی 100 دلار در یک کیت پلی استیشن VR 2 صرفه جویی کنید. همچنین می‌توانید لیست بازی‌های PS5 با تخفیف 20 دلاری را در زیر مشاهده کنید.

معاملات بیشتر در بازی‌های PlayStation Days of Play

  • The Last of Us Part II Remastered – 40 دلار (40 دلار)
  • MLB Le Spectacle 24 — 50 دلار (70 دلار)
  • MLB The Show 24: Negro Leagues Edition – 80 دلار (125 دلار)
  • ظهور رونین — 50 دلار (70 دلار)

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر