Marvel’s Midnight Suns The Final Preview

بین نقاط اصلی طرح، Midnight Suns به شما امکان می دهد داستان های جانبی اختیاری و شخصی تر را کشف کنید. و در همین فعل و انفعالات کوچک بین شکارچی و تک تک اعضای تیمش است که بازی موفق می شود لحظات باورنکردنی را به نمایش بگذارد. ایجاد دوستی با برخی از قهرمانان، صحنه های اضافی و گفتگو با آنها را باز می کند، که بسیاری از آنها منجر به افشاگری های دلگرم کننده یا اکتشافات ویرانگر می شود. مجیک، به طور خاص، یکی از بهترین شخصیت‌های نوشته شده در Midnight Suns است، و Friendship with the Hunter Arc – که نشان می‌دهد این دو بر سر کشمکش‌هایشان با تاریکی ذاتی‌شان پیوند می‌خورند – بخش مورد علاقه من از بازی تاکنون بوده است.

من واقعاً از Midnight Suns مارول لذت می برم، زیرا حدود 15 ساعت RPG تاکتیکی را بازی کردم که از بازی های XCOM الهام گرفته شده است. حذف سیستم درصد ناامیدکننده XCOM – که می‌تواند حتی بهترین برنامه‌ریزی‌شده‌ترین استراتژی‌ها را نیز شانسی برای کار نکردن داشته باشد – مبارزات نوبتی تاکتیکی را در Midnight Suns بسیار سرگرم‌کننده‌تر می‌کند. و به لطف سیستم کارت ساخت عرشه، شانس همیشه وارد معادله می شود و چالشی سالم ایجاد می کند.

با رفع تحریم کامل نقد و بررسی، می‌توانید در مورد گیم‌پلی واقعی بازی Midnight Suns انتظار صحبت‌های بیشتری از من داشته باشید. در حال حاضر، می‌خواهم به طور خلاصه به جنبه‌ای از «خورشیدهای نیمه‌شب» بپردازم که هنوز فرصت زیادی برای دیدن آن نداشته‌ایم: نوشته و داستان.

با توجه به همنام Midnight Suns، انتظار چنین داستان اکشن قهرمان محوری را نداشتم. با اعداد و ارقام، حتی با استانداردهای داستانی ابرقهرمانی، می توان نقاط اصلی داستان را در یک مایل دورتر مشاهده کرد و لحظات دلشکستگی یا تراژدی فضای کافی برای چروک شدن ندارند، زیرا عاقل ترین قهرمانان از پر کردن سکوت دریغ نمی کنند. با شوخی برای زنده کردن اوضاع تا اینجای کار، این موضوع از عالی بودن داستان بازی جلوگیری کرده است، اما قطعاً اصلا بد نیست. اگر هرکدام از فیلم‌های MCU متمرکز بر تیم را تماشا کرده‌اید، از قبل می‌دانید که با Midnight Suns چه چیزی به دست می‌آورید – این بازی بیشتر شبیه برداشت سبک MCU از Age of Ultron است و کمتر شبیه به کمیک‌بوک تیره‌تر Midnight است. سری کتاب های Suns.

بخوانید  Formation pour entrer dans le BIOS dans tous les types d'ordinateurs portables et d'ordinateurs

به طور خلاصه، در Midnight Suns شما به عنوان شکارچی بازی می کنید، پیشگویی می کنید که مادرتان لیلیث را شکست دهید و جادوی تاریک او را برای همیشه مهر و موم کنید. شما وظیفه دارید آخرین تکرار از Midnight Suns را رهبری کنید، تیمی از ابرقهرمانان با قدرت هایی که عرفانی و ماوراء طبیعی را در هم می آمیزند و نیروهای اهریمنی لیلیت و اعضای HYDRA که او را مجذوب خود می کند، بپذیرید. جنگ لیلیث علیه بشریت نیز توجه قهرمانان کمتری را به خود جلب می کند، بنابراین تلاش های شما توسط اعضای Avengers و X-Men نیز پشتیبانی می شود. هر شخصیت توانایی های منحصر به فرد خود را دارد که به صورت کارت هایی در یک عرشه نمایش داده می شود و به شما این امکان را می دهد که استراتژی های خود را بسته به اینکه چه کسی در یک ماموریت آورده اید تغییر دهید.