Mario Strikers Battle League به کمترین قیمت تا کنون کاهش یافته است

پس از 15 سال وقفه، ماریو و دوستانش بالاخره به زمین فوتبال بازگشتند. بازی Battle League که توسط Next Level Games توسعه داده شده است، دارای مسابقات فوتبال 5v5 است که جای تعجب نیست که بیشتر از گیم‌پلی شبیه‌سازی دقیق، به اکشن و مزاحمت متمایل می‌شوند. شما می توانید انتظار داشته باشید که مظنونان معمولی را که ماریو را همراهی می کنند، از جمله لوئیجی، بوسر، واریو، والوئیجی، پرنسس هلو و یوشی مشاهده کنید.

به‌عنوان بخشی از مجموعه معاملات فعلی Best Buy از بازی‌ها و فناوری، می‌توانید به مشکل برخورد کنید Mario Strikers: Battle League فقط با 37 دلار. این پایین‌ترین قیمتی است که تا به حال برای Battle League، بالاترین قیمت‌هایی است که در Prime Day و Black Friday دیده‌ایم. با در نظر گرفتن Battle League که جدیدترین عنوان ورزشی ماریو است که تابستان امسال منتشر شد، این یک پیشنهاد شگفت انگیز است. به ندرت می‌توان انحصاری‌های Switch را با قیمتی کمتر از 40 دلار دید، اما انحصاری‌های جدید منتشر شده تقریباً هرگز به این زودی پایین نمی‌آیند.

Battle League ترکیبات آشنای رقابتی ماریو را به ترکیب تزریق می کند، مانند پوسته های سبز برای حملات. شما حتی این توانایی را دارید که با استفاده از یک Hyper Strike بسیار قدرتمند، دو گل را به طور همزمان به اسکوربورد اضافه کنید. از آنجایی که این یک “نبرد” است، بازیکنان از تجهیزات آماده جنگ استفاده می کنند که آمار را تغییر می دهد.

در بررسی Mario Strikers: Battle League ما امتیاز 7/10 را کسب کرد. استیو واتس، منتقد، نوشت: «Mario Strikers: Battle League یک بسته باریک است، بدون تنوع زیادی از نظر حالت‌ها و گزینه‌های بازی. “اما این یک بازی از لحاظ فنی پیچیده تر از بسیاری از عناوین ورزشی ماریو است، که می تواند به بازیکنان اختصاصی کمک کند. این ورزش در مورد اثبات مهارت شما در درگیری های یک به یک است، و این باید کافی باشد، زیرا وجود ندارد. خیلی دیگر.”

بخوانید  نتیجه گیری سریال Reservation Dogs در فصل سوم

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر