Mafia 4 آغازی جدید برای این سری است

طبق اطلاعات فاش شده، Mafia 4 سری Mafia را مجددا راه اندازی خواهد کرد و مسیری شبیه به سری God of War را تعیین خواهد کرد.

قسمت چهارم سری Mafia که به نظر می رسد استودیو Hanger 13 مدت زیادی است روی آن کار می کند، اخیراً توجه بسیاری را به خود جلب کرده است و بسیاری از طرفداران انتظار داشتند که در جریان رویداد Summer Game Fest آن را ببینند و شاید سازندگان به زمان بیشتری برای نمایش بازی برای طرفداران نیاز دارند.

انتظار می رود Mafia 4 طی چند ماه آینده به طور رسمی منتشر شود در همین حال، همانطور که مشخص خواهد شد، شایعات جدیدی منتشر شده است که ادعا می کند این بازی مجموعه مافیایی را در مسیری کاملاً جدید خواهد برد. طبق این شایعات، بازی Mafia بازسازی یا راه اندازی مجدد سری Mafia خواهد بود.

طبق گزارش های منتشر شده از یک افشاگر معروف به نام Kurakasis، انتظار می رود استودیو Hangar 13 تا پایان سال 2024 این بازی را معرفی کند. با این حال، مخبر نتوانست زمان و مکان دقیق انتشار بازی را تایید کند. نکته جالب دیگر در این گزارش عنوان بازی بعدی است این Hangar 13 است، به سادگی مافیا نامگذاری شد. از آنجایی که این عنوان شبیه به قسمت اول این سری است، این افشاگر معتقد است که توسعه دهندگان قصد دارند این را مجددا راه اندازی کنند. آنها زنجیر را دارند.

پیش از این شایعات مختلفی ادعا می‌کردند که Mafia 4 به عنوان پیش درآمد این سری خواهد بود که بازیکنان را به رویدادهای قبل از بازی اول می‌برد، اگرچه ممکن است این موضوع صحت داشته باشد، اما به نظر می‌رسد که Hangar 13 همه چیز را در مجموعه مافیایی به‌طور اساسی تغییر خواهد داد. می تواند مسیر مشابهی را با سری God of War دنبال کند.

بخوانید  معرفی آشپز خلافکار در تریلر جدید بازی Saints Row

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر