Love Nikki با بازی ماجراجویی جهان باز، Infinity Nikki، به کنسول‌ها می‌رود

نیکی، قهرمان شیک پشت بازی موبایل Love Nikki: Dress-Up Queen، اولین کنسول خود را در یک بازی ماجراجویی جهان باز جدید به نام Nikki Infinity انجام می دهد. Nikki Infinity که در جریان بازی PlayStation State of Play در ماه مه معرفی شد، نیکی و همراه خزدار و دوست داشتنی اش مومو را به دنیایی فانتزی پر از خرابه ها، آبشارها و فرصت های فراوان برای لباس پوشیدن می برد.

در حالی که بازی‌های سنتی Love Nikki تجربه‌های خطی هستند که در آن بازیکنان یک سطح را انتخاب می‌کنند و با پوشاندن لباس‌های شیک اما متناسب با موقعیت نیکی و دوستانش برای رسیدن به امتیاز بالا تلاش می‌کنند، Nikki Infinity دارای یک دنیای گسترده و باز و باس فایت است. نیکی در طول ماجراجویی خود می‌تواند لباس‌های مختلفی بپوشد که به او توانایی‌های مربوطه را می‌دهد، مانند ماهیگیری، و همچنین در حین پوشیدن آن‌ها عکس‌برداری انجام دهد. اطلاعات زیادی در مورد داستان Nikki Infinity فاش نشده است، اما به نظر می رسد که نیکی بار دیگر به میرالند می رود، جایی که او بر بازگرداندن برخی مناطق پوشیده از خار به شکوه سابق خود تمرکز خواهد کرد.

Love Nikki: Dress-Up Queen که در سال 2017 به صورت بین المللی منتشر شد یک بازی موبایل چینی بسیار محبوب است که توسط Paper Studio ساخته شده است. اما با وجود اینکه مخاطبان غربی نیکی را از Dress-Up Queen می شناسند، این در واقع سومین قسمت از سری Nikki Up2U است. Infinity Nikki هنوز تاریخ انتشار یا لیست کامل کنسولی ندارد، اگرچه تریلرهای آن نشان می‌دهند که این بازی «کراس پلتفرم» خواهد بود و برای پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 در دسترس خواهد بود.

بخوانید  Assassin's Creed Shadows از پیش فروش بالایی برخوردار بوده است

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر