Lorelei And The Laser Eyes، بازی بعدی توسعه دهندگان Device 6، در ماه می عرضه می شود

پس از گیج کردن بازیکنان با معماهای خاص در Device 6 و Year Walk و ضربه زدن به پا با کمدی موزیکال Sayonara Wild Hearts، Simogo ماجراجویی بعدی خود، Lorelei And The Laser Eyes را از ژوئن 2022 به اشتراک گذاشته است. امروز، در آخرین پخش زنده Indie World. استودیو نینتندو اعلام کرد که این بازی در تاریخ 16 می برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

Lorelei And The Laser Eyes یک بازی پازل غیرخطی با بازی لورلی است که در نگاه اول به هتلی قدیمی اروپایی دعوت شده است، اما به سرعت به یک کابوس تمام عیار تبدیل می شود. بازیکن، به عنوان Lorelei، باید پازل ها را حل کند و به هتل وارد شود تا بفهمد چه اتفاقی می افتد و فرار کند.

در حال پخش: LORELEI و لیزر چشم | تریلر تاریخ انتشار

طبق گفته Simogo، بازی دارای بیش از 100 معما با “مکانیک و دیدگاه های تغییر دهنده” است که هر پازل Lorelei را به حقیقت نزدیک تر می کند. تریلر نمایش داده شده در رویداد Indie World نمونه هایی از آنچه بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند را نشان می دهد، از جمله یک پازل ترکیبی، تکه های کاغذی که به هم متصل می شوند تا یک تصویر را تشکیل دهند، و سرنخی در پاکت نامه ای که توسط یک سگ سیاه شایان ستایش ارائه شده است.

این تاریخ انتشار یکی از چندین اعلامیه در طول ارائه امروز Indie World بود، که همچنین شاهد اعلامیه‌هایی برای Steamworld Heist 2 و پورت‌های قبلی انحصاری Apple Arcade Stitch و TMNT: Splintered Fates بود. دیگر بازی‌هایی که در طول این رویداد تاریخ انتشار دریافت کردند Cat Quest 3 (8 اوت)، AntonBlast (12 نوامبر) و Duck Detective: The Secret Salami (23 مه) بودند.

Lorelei and the Laser Eyes در تاریخ 16 می برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود و نسخه رایانه‌های شخصی نیز اواخر امسال عرضه می‌شود.

تحریریه مجله بازی یک گیمر