Little Nightmares 3 به تعویق افتاد

Bandai Namco و Supremacy Games اعلام کردند که Little Nightmares 3 تا سال 2025 به تعویق افتاده است.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که Bandai Namco و Supermassive Games در بیانیه ای جدید از تعویق بازی Little Nightmares 3 خبر دادند. این بازی ترسناک side-scrolling در سال 2024 به دست بازیکنان نمی رسد و در زمان نامعلومی در سال 2025 منتشر می شود. اولویت اصلی Bandai Namco و Supremacy Games کیفیت Little Nightmares 3 است و به همین دلیل تصمیم گرفتند که این بازی به موارد بیشتری نیاز دارد. زمان توسعه

توسعه دهندگان The Little Nightmares 3 بیانیه جدیدی در توییتر منتشر کردند و گفتند: “تیم Supremacy Games و بخش اروپایی Bandai Namco سخت کار می کنند تا بهترین تجربه ممکن را برای قسمت بعدی این مجموعه به طرفداران ارائه دهند. در حالی که ما مشتاقانه منتظر شما هستیم. به دنیای Nowhere برگردید، ما می‌خواهیم مطمئن شویم به این بازی فرصتی داده می‌شود که تولید شود.” “کیفیت اولویت اصلی ما است و می‌دانیم که شما هم همین احساس را دارید.”

Little Nightmares 3 برای پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس Xbox Series S، PlayStation 4، Xbox One، Nintendo Switch و PC در حال توسعه هستند. برخلاف نسخه های قبلی این سری، این بازی از بازی مشارکتی پشتیبانی می کند. در Little Nightmares 3 هیچ تعاونی محلی وجود نخواهد داشت، اما این بازی از Friends Pass cross-play پشتیبانی می‌کند که به شما امکان می‌دهد با دوستان خود در یک خانواده کنسول بازی کنید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  تاریخ انتشار بازی Senua's Saga: Hellblade 2 لو رفت