Like A Dragon: Yakuza نمایش تلویزیونی زنده اکشن را در Prime Video دریافت می کند

پرایم ویدیو آمازون امروز اعلام کرد که Like a Dragon: Yakuza، مجموعه تلویزیونی لایو اکشن جدید بر اساس فرنچایز بازی محبوب، در 25 اکتبر سال جاری به نمایش در خواهد آمد. محصول ژاپنی با زیرنویس و دوبله به بیش از 30 زبان در سراسر جهان در دسترس خواهد بود.

این سریال توسط ماساهارو تاک کارگردانی می‌شود و ریوما تاکوچی در نقش کازوما کیریو، قهرمان یاکوزا، بازی می‌کند. طبق بیانیه مطبوعاتی Prime Video، این اقتباس مستقیماً هیچ یک از بازی‌های موجود Yakuza را اقتباس نمی‌کند، بلکه در عوض یک داستان اصلی را نشان می‌دهد که «بازی‌های گذشته قادر به کشف آن نبودند».

این سریال در دو بازه زمانی 1995 و 2005 اتفاق می‌افتد و به زندگی کازوما کیریو، از روابط او با دوستان دوران کودکی‌اش گرفته تا عواقب تصمیم‌هایش در طول سال‌ها می‌پردازد. در بیانیه مطبوعاتی قهرمان آن به عنوان “جنگجوی ترسناک و بی همتا یاکوزا با احساس قوی عدالت، وظیفه و انسانیت” توصیف شده است.

ماساهارو تاک، کارگردان، گفت: «من قلب، روحم و تجربه‌ای را که بیش از 35 سال به دست آورده‌ام در Like a Dragon: Yakuza گذاشتم. اشتیاق افسارگسیخته، استعداد و ساعت‌های بی‌شماری تلاش کل تیم کمک کرد تا این داستان دیدنی به‌عنوان یک سریال جذاب که امسال آغاز می‌شود، یعنی سال اژدها، با بازی ریوما تاکئوچی، بی‌صبر باشید. “

تاکوچی گفت: “من واقعاً مفتخرم که فرصت بازی در نقش کازوما کیریو، یک شخصیت محبوب در مجموعه بازی را دارم.” “من واقعاً احساس می‌کردم که می‌خواهم زندگی‌ام را به خطر بیندازم. تماشاگران از درام انسانی و درگیری‌هایی که در اطراف کازوما کیریو رخ می‌دهد لذت خواهند برد. به علاوه، به صحنه‌های مبارزه شدید Kiryu با خالکوبی اژدها روی پشتش نگاهی بیندازید.”

بخوانید  Twitch 500 کارمند خود را در آخرین دور از کاهش کارها اخراج کرد - گزارش

Like A Dragon: Yakuza شامل شش قسمت است که سه قسمت اول در 25 اکتبر و سه قسمت آخر در 1 نوامبر پخش می شود. این سریال با زیرنویس یا دوبله به 30 زبان در دسترس خواهد بود و در سراسر جهان در Prime Video پخش خواهد شد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر