Lies of P پیش‌سفارش‌ها در آمازون و Best Buy به‌صورت زنده وجود دارد

می‌توانید نسخه‌های فیزیکی Lies of P Standard Edition را پیش‌سفارش کنید ps5، ps4، یا سری Xbox X|S در آمازون و برای PS5 در بهترین خرید. تمامی نسخه ها 60 دلار قیمت دارند. هیچ یک از خرده‌فروش‌ها هنوز یک پیش‌سفارش انحصاری را اعلام نکرده‌اند، اما پیش‌سفارش اکنون شما را در کمترین قیمت ضمانت پیش‌سفارش قفل می‌کند. این احتمال وجود دارد که مکان‌های بیشتری پیش‌سفارش Lies of P را نزدیک‌تر به راه‌اندازی باز کنند.


دروغ های نسخه دیجیتال P

دروغ های پی
دروغ های پی

Lies of P همچنین روز اول برای PC و Xbox Series X | عرضه خواهد شد S در Xbox Game Pass، بنابراین اگر مشترک سرویس بازی مایکروسافت هستید، می توانید آن را در روز انتشار دانلود و بازی کنید. اگر به تازگی با Game Pass آشنا شده اید، می توانید ماه اول خود را با 1 دلار دریافت کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بازی اکشن steampunk-RPG Lies of P در ماه آگوست برای رایانه‌های شخصی، PS5، PS4 و Xbox Series X|S عرضه می‌شود و اکنون عرضه می‌شود. برای پیش سفارش موجود است در چندین خرده فروش در زمان نگارش این مقاله، فقط نسخه‌های استاندارد فیزیکی برای پیش‌سفارش در چند فروشگاه آنلاین در دسترس هستند و هیچ پاداشی برای پیش‌سفارش اعلام نشده است، اما ما تمام راه‌های محافظت از نسخه شما را از این نسخه بررسی خواهیم کرد. با الهام از Bloodborne داستان کلاسیک پینوکیو

دروغ های نسخه استاندارد P

PS5 نسخه استاندارد P Lies
PS5 نسخه استاندارد P Lies

پیش‌سفارش‌های دیجیتالی Lies of P هنوز در دسترس نیستند، اما می‌توانید بازی را در فهرست قرار دهید سیگار کشیدن، فروشگاه بازی و فروشگاه مایکروسافت به هنگام فروش هشدار داده شود. این امکان وجود دارد که نسخه دیجیتالی شامل برخی از پاداش‌های پیش‌خرید انحصاری نیز باشد، اما باید منتظر بمانیم تا پیش‌سفارش‌ها باز شود تا متوجه شویم.

بخوانید  فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی بازی‌های ویدیویی سرانجام در سال 2023 خوب شدند

P در Game Pass نهفته است

دروغ های پی
دروغ های پی