Horizon: The Call of the Mountain به پایان رسیده است

دانلود از آپارات

Horizon Call of the Mountain داستان ریاس، یکی از اعضای قبیله Shadow Carja را روایت می کند که برای انتقام از اتهامات وارده به مناطق ناشناخته ساندام سفری خطرناک را آغاز می کند تا اسرار تهدید جدیدی را که سرزمین ها را تهدید می کند، کشف کند. از کارجا و نورا، پرده را عقب بکشید رایاس همچنین با شخصیت‌های جدید و آشنا، از جمله الوی و دیگر شخصیت‌های سری محبوب Horizon مواجه می‌شود. همچنین می توانید تیزر اعلام پایان مراحل ساخت بازی را در ادامه مشاهده کنید.

نظر کاربران یک گیمر در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

بازی واقعیت مجازی Horizon Call of the Mountain رسما به پایان رسید.

ساعاتی پیش استودیو گوریلا گیمز رسما اعلام کرد که بازی واقعیت مجازی Horizon Call of the Mountain طلایی نامگذاری شده است که به معنای پایان مراحل اصلی توسعه بازی است.بازی Horizon Call of the Mountain ساخته شده در همکاری با استودیوی بریتانیایی Firesprite، با موتور گرافیکی Unreal Engine و به طور انحصاری برای پلتفرم واقعیت مجازی PlayStation VR2 ساخته شده است.

Horizon Call of the Mountain در 22 فوریه (3 مارس) همراه با عرضه جهانی هدست واقعیت مجازی PlayStation VR2 در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت. بازیکنان همچنین می‌توانند باندل کامل PlayStation VR2 Horizon Call of the Mountain را که شامل بازی، هدست PSVR2 و کنترلر Sense می‌شود، به قیمت 599 دلار خریداری کنند. سونی همچنین تایید کرده است که عرضه اولیه بازی ها برای پلتفرم پلی استیشن VR2 فقط دیجیتالی خواهد بود، اما در آینده احتمالا شاهد عرضه تعدادی از این بازی ها به صورت نسخه های فیزیکی خواهیم بود.

بخوانید  عرضه آپدیت جدید بازی Two Point Campus به مناسبت ایام هالووین