High on Life در حال حاضر پرفروش ترین بازی در استیم استور است

این اثر همچنین به عنوان چهارمین بازی پربازیگر ایکس باکس در آمریکا رتبه بندی شده است. سه رتبه برتر متعلق به Modern Warfare 2، Fortnite و GTA 5 است. در این زمینه High on Life از آثاری مانند Apex Legends، Overwatch 2، NBA 2K23، Destiny 2 و Rainbow Six Siege جلوتر است. علاوه بر این، در بریتانیا، High on Life هفتمین بازی طولانی مدت در پلتفرم ایکس باکس است.

بازی Shooter High on Life در عرض یک هفته پس از انتشار در استیم، پرفروش‌ترین بازی این فروشگاه بود.

طبق آمار SteamDB، در هفته انتشار High on Life، این اثر پرفروش ترین بازی فروشگاه استیم بوده است. در این نمودار که بر اساس درآمد مرتب شده است، این شوتر تنها کنسول Steam Deck را در مقابل خود می بیند که طبیعی است به دلیل قیمت بالاتر، درآمد آن بسیار بیشتر از بازی های ویدیویی است. نکته قابل توجه این است که این بازی توانسته از آثار بزرگی مانند Call of Duty: Modern Warfare 2، FIFA 23 و God of War پیشی بگیرد. نکته مهم دیگر این است که بازی بر روی سرویس Game Pass منتشر شد و این امر در میزان فروش بازی تاثیرگذار است.

High on Life، یک بازی تیراندازی و کمدی اول شخص توسط استودیوی Squanch Games هفته گذشته برای کنسول های Xbox One، Xbox Series X منتشر شد | Xbox Series S و رایانه های شخصی عرضه شدند. اگرچه این اثر با استقبال خوبی از سوی منتقدان و متای فعلی آن در مورد موضوع متاکریتیک مواجه نشده است 68 اما فروش آن تحت تاثیر این انتقادات قرار نگرفت و حتی رکورد زد.

بخوانید  PlayStation State Of Play نگاه جدیدی به انسانیت Enhance را نشان می دهد، نسخه ی نمایشی اکنون در دسترس است