Helldivers 2 Merch به این معنی است که اکنون می توانید یک فنجان واقعی لیبر-چای داشته باشید

با تکیه بر موفقیت Helldivers 2، سونی اکنون کالاهای رسمی با الهام از بازی تیراندازی مشترک، از جمله لیوانی مناسب برای نوشیدن چای لیبر به فروش می‌رساند.

در یک پست بلاگ پلی استیشن که خط تولید جدید Helldivers 2 را معرفی می کند، گریس چن، معاون تبلیغات شبکه، محصولات وفاداری و مجوز در پلی استیشن، گفت که محصولات بیشتری در ماه های آینده وارد خواهند شد. در حال حاضر، این محصول در فروشگاه رسمی PlayStation Gear، آمازون و Insert Coin و همچنین سایر «خرده‌فروشان منتخب» در دسترس است.

در حال پخش: Helldivers 2 – New Warbond: تریلر پیشرفته

در حال حاضر، تنها چند آیتم انتخابی در فروشگاه رسمی پلی استیشن موجود است، از لیوان چای Liber که قبلاً ذکر شد تا یک هودی و کلاه منقش به آرم Helldivers 2، و همچنین یک تی شرت که کد ورودی Stratagem برای آن را درج کرده است. ضربه دقیق مداری آمازون طیف گسترده‌تری از پیراهن‌ها، از جمله تاپ‌های تاپ و پیراهن‌های آستین بلند دارد که با جملاتی مانند “آزادی شیرین، پای من!” » و «به دموکراسی سلام برسان!» Insert Coin علاوه بر پیراهن‌ها، یک سنجاق مینای Super Earth را نیز می‌فروشد.

چن گفت: «ما هیجان زده‌ایم که به جامعه اختصاصی خود این شانس را می‌دهیم که تجربه Helldivers 2 خود را به سطح بعدی ببرند. “با این خط کالا، طرفداران می توانند با افتخار وفاداری خود را به Super Earth، صرف نظر از نقش خود در جنگ کهکشانی نشان دهند.”

یک فنجان چای خوب لیبر چطور؟
یک فنجان چای خوب لیبر چطور؟

Helldivers 2 همچنان یکی از پربازیگرترین و پرفروش‌ترین بازی‌های Steam است و بزرگترین عرضه‌کننده پلی‌استیشن تا به حال بر روی رایانه‌های شخصی است. عنوان توسعه یافته توسط Arrowhead Studios برای پلی استیشن 5 نیز در دسترس است و از قابلیت cross-play بین این دو پلتفرم پشتیبانی می کند.

جدیدترین وصله Helldivers 2 سرنگونی برخی از سخت‌ترین دشمنان آن را آسان‌تر کرده است، در حالی که یک Major Order جدید می‌تواند تغییرات دائمی را در کهکشان از طریق یک سلاح دفاعی جدید در سراسر سیاره ایجاد کند که (امیدواریم) ترمانیدهای حریص را در مسیر آنها متوقف کند.

بخوانید  نیازهای PC Horizon Forbidden West چندان سخت نیست

Arrowhead Helldivers 2 را با تغییرات تعادلی و رویدادهای جدید به عنوان بخشی از جنگ کهکشانی در حال انجام خود به روز نگه داشته است، جنگی که اخیراً شاهد آزادسازی سیارات میزبان کارخانه های تولیدی توسط بازیکنان بوده است تا از روبات های قابل خلبانی استفاده کنند. اکنون، دشمنان ترمانید جدید در حال پرواز در طبیعت مشاهده شده‌اند، که کارگردان Helldivers 2، یوهان پیلستد به شوخی گفت: «تبلیغات طرفداران حشرات که می‌خواهند مردم خوب را شستشوی مغزی دهند». اولین Warbond پس از عرضه Helldivers 2، Cutting Edge، اکنون در دسترس است.