Helldivers 2 ظرفیت سرور را به 700000 بازیکن افزایش می دهد، اما ممکن است این کافی نباشد

Democracy در آستانه دریافت برخی تقویت‌ها در Helldivers 2 است، زیرا توسعه‌دهنده Arrowhead محدودیت سرور بازی را افزایش داده است تا حداکثر 700000 کاربر همزمان را مجاز کند. در همان زمان، این استودیو به بازیکنان هشدار داد که زیاد هیجان زده نشوند، زیرا به دلیل محبوبیت بازی، انتظار می‌رود در آخر هفته شاهد سیل بازیکنان آنلاین باشیم.

Johan Pilestedt، مدیر عامل و مدیر بازی Arrowhead، “ما حداکثر سقف CCU را به 700000 به روز کرده ایم.” در یک سری پیام نوشت بر ایکس/توئیتر. متأسفانه، ما انتظار داریم که CCU به این سطح برسد. ما فکر می‌کنیم زمان انتظار بسیار قابل تحمل‌تر خواهد بود. توییت دیگری می‌گوید: «ما هنوز ممکن است در آینده به حد مجاز برسیم، اما در حال حاضر «ما فراتر از آن چیزی هستیم که توانسته‌ایم تحمل کنیم. ما فعالانه وضعیت را زیر نظر داریم.”

در حال پخش: 10 از شما Helldivers 2 نکته و ترفند

مدت کوتاهی پس از راه اندازی، Helldivers 2 ظرفیت سرور خود را از 250000 بازیکن همزمان به 360000 افزایش داد و اخیراً به 450000 رسید. Pilestedtاین به راحتی قابل حل نیست.

“این در مورد پول یا خرید سرورهای اضافی نیست.” Pilestedt پست کرد آنلاین در پاسخ به درخواست بازیکن “این یک موضوع کار است. ما باید کد پشتیبان را بهینه کنیم. ما در حال رسیدن به محدودیت های واقعی هستیم.”

یک پچ جدید نیز برای بازی منتشر شده است که چندین اصلاح مفید را اضافه کرده است. بزرگترین ترفند برای افراد سرگردان Liberty است، زیرا بازی اکنون بازیکنان را در صورت غیرفعال بودن به مدت 15 دقیقه از صفحه کلید به صفحه عنوان می برد. تنظیمات دیگر شامل رفع چندین مشکل است که باعث خرابی در بازی می شود و بازیکنان در یخ زدایی یا ارسال انیمیشن های معرفی گیر می کنند. شما می توانید یادداشت های پچ کامل را در زیر مشاهده کنید.

Helldivers 2 برای PS5 نیز موجود است، اما برخی از بازیکنان می‌خواهند آن را به Xbox نیز پورت کنند. در همین حال، برای کسانی که منتظر پیوستن به یک تیم هستند، اکنون زمان خوبی است تا Starship Troopers را دوباره تماشا کنند، زیرا این فیلم اخیراً شاهد افزایش علاقه‌مندی است.

به روز رسانی Helldivers 2 1.000.11

 • رفع چندین تصادف که هنگام پیوستن به کشتی های بازیکنان دیگر ایجاد شده است
 • رفع خرابی ایجاد شده هنگام خروج از ADS
 • رفع خرابی زمانی که بازیکنان جلسه را در حالی که Bombardments فعال هستند ترک می‌کنند
 • مشکلی که در آن ماموریت‌های آنلاین در نقشه جنگ کهکشانی قابل انتخاب نبود، برطرف شد.
 • مشکل در مرحله “بررسی یکپارچگی” GameGuard و Steam برطرف شد
 • مشکل GameGuard و Windows Firewall برطرف شد
 • رفع مشکلات جلوگیری از دسترسی به پنل مدیریت کشتی
 • رفع مشکلاتی که باعث می شد بازیکنان در یخ زدایی یا معرفی سینمایی گیر کنند.
 • رفع خرابی ناشی از شکست فرآیند خرید Super Credits
 • خرابی ایجاد شده پس از تلاش‌های بازی سریع متوالی را برطرف کرد
 • قابلیتی را پیاده سازی کرد که بازیکنانی را که 15 دقیقه بیکار بوده اند به صفحه عنوان باز می گرداند.
بخوانید  کارت گرافیک RTX 3070 با 16 گیگابایت حافظه بهبود یافته است