Hellblade 2 و گرافیک در مقابل. گیم پلی | در محل

در اوایل این هفته، Hellblade 2 با بررسی‌های متفاوتی روبه‌رو شد. در حالی که منتقدان به اتفاق آرا این بازی را به دلیل ارائه تصویری و صوتی آن تحسین کردند، آنها از درگیر شدن گیم پلی آن پاره شدند. این موضوعی است که ما در بررسی خودمان از Hellblade 2 به آن پرداختیم، که در آن جسیکا کاگزول نوشت که این بازی “در نهایت به دلیل تمرکز آن بر وفاداری به داستان و گیم پلی تضعیف شده است.”

در اپیزود این هفته Spot On، تام و لوسی حتی عمیق‌تر به این موضوع می‌پردازند و درباره اینکه آیا توانایی گرافیکی واقعاً می‌تواند گیم‌پلی متوسط ​​را جبران کند، و همچنین اینکه آیا تصورات نادرستی در مورد آخرین بازی اکشن ماجراجویی Ninja Theory وجود دارد یا خیر بحث می‌کنند. در باره. انجام دادن.

Spot On یک برنامه خبری هفتگی GameSpot است که در آن Tamoor Hussain سردبیر و لوسی جیمز تهیه کننده ارشد درباره آخرین اخبار بازی صحبت می کنند. با توجه به چرخه اخبار بسیار پویا و بی پایان صنعت عظیم بازی های ویدیویی، همیشه چیزی برای صحبت وجود دارد. برخلاف اکثر برنامه‌های خبری، Spot On به جای جمع‌بندی مجدد همه اخبار، به یک موضوع واحد می‌پردازد. Spot On هر جمعه پخش می شود.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  این بازی کاملاً جدید هنوز منتشر نشده است، اما همچنان در حال دریافت اقتباس های تلویزیونی و سینمایی است