Hasbro امیدوار است بازی بعدی Baldur's Gate قبل از سال 2050 در اینجا باشد

Baldur's Gate 3 موفقیت بزرگی برای توسعه دهنده Larian Studios و Hasbro بود که دومی مالک سری Wizards of the Coast و Dungeons & Dragons است. با وجود این موفقیت، لاریان به سمت پروژه جدیدی رفت و دروازه بالدر 4 را ساخت. اما هاسبرو می خواست سری Baldur's Gate را با تیمی متفاوت در راس آن ادامه دهد.

یوجین ایوانز، معاون ارشد استراتژی دیجیتال و صدور مجوز در Hasbro و Wizards of the Coast، به PC Gamer گفت که ترسیم آینده Baldur's Gate به زمان نیاز دارد.

در حال پخش: Baldur's Gate 4 بعدی برای Larian نیست. چیزی بزرگتر در راه است

ما اکنون در حال صحبت با شرکای بسیاری هستیم که این چالش را به عهده می گیرند که آینده فرنچایز Baldur's Gate چگونه است؟ » گفت ایوانز. “بنابراین ما مطمئناً امیدواریم که 25 سال دیگر طول نکشد، مانند آنچه که بین دروازه 2 و 3 Baldur رخ داد، قبل از اینکه به این سوال پاسخ دهیم. اما ما وقت خود را صرف کرده و شریک مناسب، رویکرد مناسب و محصول مناسب.” این می تواند آینده دروازه بالدور را نشان دهد. ما این را بسیار بسیار جدی می‌گیریم، همانطور که در مورد تمام تصمیمات پرتفوی خود انجام می‌دهیم. ما در تصمیم گیری در مورد اینکه کدام شریک یا محصول باید باشیم عجله نمی کنیم. با توجه به.”

Baldur's Gate 3 شخصیت های مورد علاقه طرفداران مانند Shadowheart و Astarion را معرفی کرد و این شخصیت ها متعلق به Wizards of the Coast هستند نه Larian. ایوانز گفت که این شخصیت‌ها در حال حاضر “در اصل بخشی از قانون D&D هستند” و ایوانز امیدوار است که بتوانند در محصولات آینده ظاهر شوند.

ایوانز گفت: «من فکر می‌کنم هنوز برای بیان جزئیات خیلی زود است و فکر می‌کنم یک سوال بسیار بزرگتر در مورد اینکه چگونه به دروازه Baldur در آینده نزدیک می‌شویم وجود دارد. اما من می خواهم فکر کنم که همه این شخصیت ها، به خاطر طرفداران، می توانند به طور بالقوه در محصولات آینده ظاهر شوند.

بخوانید  بازی The Last of Us برای کامپیوتر زمانی که او را شکست دهید در یک بنچمارک آلن ویک قرار می گیرد

ایوانز گفت، فراتر از عنوان آینده Baldur's Gate، Hasbro در حال برنامه ریزی تعدادی دیگر از بازی های D&D است که “طی پنج سال آینده” ظاهر خواهند شد. او تأیید کرد که این بازی‌ها «همه ژانرها، همه پلتفرم‌ها» را پوشش خواهند داد.

یکی از این بازی ها یک عنوان ماجراجویی همکاری چند نفره از توسعه دهندگان سری Payday است. در همین حال، توسعه دهندگان دیزنی Dreamlight Valley در حال ایجاد یک سیم کارت زندگی D&D هستند.

در مورد Larian، استودیو گفت که Baldur's Gate 4 را نخواهد ساخت زیرا “به معنای واقعی کلمه برعکس آنچه Larian است” است. مدیرعامل سوئن وینکه گفت: “ما می خواهیم کارهای بزرگ و جدیدی انجام دهیم. ما نمی خواهیم کاری را که قبلا انجام داده ایم دوباره تکرار کنیم. »

تحریریه مجله بازی یک گیمر