GTA Online Cluckin' Bell Farm Raid – همه گزینه های خودروی فرار

در طول ماموریت “Hit and Run” در حمله به مزرعه بل در GTA Online، شما این شانس را دارید که یکی از سه وسیله نقلیه فرار را برای سرقت بعدی بدزدید. این وسایل نقلیه متعلق به همان جناح های ماموریت قبلی یعنی سلاح های مخفی هستند که در آن باید تجهیزات مختلفی را سرقت می کردید.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، اگر از همان گروهی که تجهیزات را از آن دزدیدید، اسلحه بدزدید، آنها بسیار تهاجمی خواهند بود. با این حال، حتی به شما گفته نمی‌شود که وقتی به محل یک گروه می‌رسید چه خودروهایی در انتظار شما هستند، بنابراین نمی‌دانید کدام یک بهترین وسیله نقلیه ممکن را دارد. در زیر می توانید ببینید که کدام وسیله نقلیه در انتظار هر جناح است، چگونه آن را دریافت کنید و کدام یک برای سرقت بهتر است.

وسیله نقلیه فرار A

ابتدا نقطه A را داریم که محل استقرار باند مارابونتا است. اینها جنایتکاران سطح پایینی هستند که تعداد دشمنان یا قدرت تجهیزات آنها به اندازه مکان های دیگر نیست. با این حال، این بدان معناست که وسیله نقلیه ای که می توانید بدزدید به این سرعت نخواهد بود.

اگر تصمیم به سرقت وسیله نقلیه فرار باند مارابونتا بگیرید، یک وسیله نقلیه تصادفی باند دریافت خواهید کرد. این شامل یک ون آبی، یک Tulip Declasse، یک سدان چهار در و چند وسیله نقلیه متوسط ​​دیگر است. من در نهایت با Declasse Tulip رسیدم که بهترین سرعت و هندلینگ را ندارد، اما برای انجام کار کافی بود.

شرحی ارائه نشده است

وقتی به نقطه A در نقشه می روید، باید گاراژی را پیدا کنید که تمام دشمنان باند مارابونتا در آن قرار دارند. به پشت گاراژ بروید و نیمی از سقف را نگاه کنید. شما باید یک جعبه الکتریکی خاکستری کوچک روی دیوار ببینید. به جعبه شلیک کنید و گاراژ را باز می کند و به شما امکان می دهد وسیله نقلیه داخل را بدزدید و آن را دور کنید. شما می توانید انتخاب کنید که دشمنان را در آنجا بکشید یا نه، اما آنها شما را تا گاراژ وینسنت تعقیب خواهند کرد.

بخوانید  آیا Hollow Knight: Silksong به زودی منتشر می شود؟

وسیله نقلیه فرار B

ایستگاه بعدی نقطه B است، جایی که متخصصان در آن جمع می شوند. اینها همان دشمنانی هستند که در قایق بادبانی در ماموریت مخفیانه سلاح ها با آنها مواجه شدید، اما این بار آنها در خشکی هستند. حرفه ای ها یکی از دو وسیله نقلیه را آماده پرواز به داخل یک پالایشگاه نفت دارند. یکی از این خودروها یک خودروی اسپرت برقی کویل ریدر است که به نظر می رسد رایج ترین وسیله نقلیه ای باشد که ظاهر می شود. من مطمئن نیستم که چه وسیله نقلیه دیگری ممکن است ظاهر شود، اما احتمالا چیزی شبیه به یک ماشین اسپورت است.

در پالایشگاه نفت که متخصصان در آن مستقر هستند، می توان آنها را در دو مکان ممکن یافت. با این حال، بهترین راه برای دانستن اینکه آنها کجا هستند این است که به دنبال وزوز در آسمان بگردید. هر کجا که هلیکوپتر Buzzard باشد، آنجاست که وسیله نقلیه فرار خود را پیدا خواهید کرد.

شما باید هلیکوپتر را بیرون بیاورید، دشمنان را از بین ببرید، سپس ماشین را به گاراژ وینسنت برگردانید. باز هم، دشمنان در حین رانندگی شما را تعقیب خواهند کرد، چه همه آنها را حذف کنید یا نه.

وسیله نقلیه فرار C

در نهایت، نقطه C و شبه نظامیان وجود دارد. این تا حد زیادی سخت ترین وسیله نقلیه برای سرقت است، زیرا شما باید چهار هلیکوپتر، چند SUV مسلح و چندین وسیله نقلیه دیگر را بیرون بیاورید تا به وسیله نقلیه فراری دست پیدا کنید. اگر موفق به سرقت وسیله نقلیه شوید، سوار Canis Terminus، یکی از وسایل نقلیه جدید موجود در حمله به مزرعه Cluckin' Bell خواهید شد. ترمینوس بر اساس یک جیپ واقعی ساخته شده است و تایرهای دفاعی و آفرود بسیار مناسبی دارد.

بخوانید  احتمال شروع تست های خارجی بازی Beyond Good & Evil 2 در ماه جاری
شرحی ارائه نشده است

برای سرقت از ترمینوس، ابتدا باید دو SUV مسلح را از بین ببرید. ترجیحاً خودتان با خودروی مسلح مجهز به موشک به محل بروید، زیرا این بهترین راه برای از بین بردن SUV ها و هلیکوپترها است. هنگامی که SUV ها حذف شدند، شروع به شلیک تمام هلیکوپترهای موجود در آسمان کنید. در نهایت هلیکوپتری را خواهید دید که در پایین ترمینوس Canis را نگه می دارد. این یکی را شلیک کنید و وسیله نقلیه را با خیال راحت روی زمین رها می کند و به شما امکان می دهد وارد و خارج شوید.

کدام وسیله نقلیه فرار بهتر است؟

به نظر من، بهترین وسیله نقلیه برای گریز، وسیله نقلیه ای است که از نقطه A با باند مارابونتا آمده است. در حالی که این از نظر فنی بدترین وسیله نقلیه در بین سه احتمال است، اما دو مکان دیگر برای رفت و آمد بسیار دشوار هستند. شما باید هلیکوپترها، ده ها یا چند دشمن را بیرون بیاورید و از گاراژ وینسنت دورتر هستید.

شرحی ارائه نشده استشرحی ارائه نشده است

با استفاده از نقطه A، می توانید بلافاصله وسیله نقلیه را بدزدید، فقط چند دشمن را از بین ببرید، و می توانید از ریل قطار استفاده کنید تا در عرض چند دقیقه به گاراژ وینسنت برسید و هیچ دشمنی در جاده شما را تعقیب نکند. اگر در حین سرقت نگران سرعت وسیله نقلیه فرار خود هستید، می توانید برای فرار آسان از ریل قطار درست در پشت کارخانه کارتل استفاده کنید و نیاز به ماشین سریعتر را از بین ببرید.

و این همه آن چیزی است که باید در مورد وسایل نقلیه GTA Online Cluckin' Bell Farm Raid Getaway بدانید. ما توضیح دادیم که اگر می‌خواهید به یک گرگ تنها تبدیل شوید، چگونه بازی Raid را به صورت انفرادی انجام دهید و همچنین به بررسی کامل این حمله پرداختیم.

بخوانید  10 مورد کلیشه ای در انیمه که ما را آزار می دهد!