Genshin Impact Update 3.7 دارای نقشه ها، چالش های نبرد و گربه گرل استGenshin Impact Update 3.7 در راه است که یک رویداد عظیم TCG و یک شخصیت جدید کاربر شمشیر را به ارمغان می آورد.

جایزه بزرگ پادشاه احضار آغاز می شود. شما می توانید چهار مینی بازی مختلف با موضوع TCG را در طول این رویداد بازی کنید. اگر علاقه ای به ورود به TCG “نابغه فراخوانی” Genshin Impact ندارید، ممکن است هنوز مواردی وجود داشته باشد که به آنها علاقه مند باشید.

در حال پخش: تریلر Genshin Impact نسخه 3.7 – “Duel! Summoner’s Summit!”

شما می توانید در مسابقات غیررسمی “Sero Hour Invokation” دوئل کنید و با چند کارت انتخاب شده بازی کنید. در «نقاشی مکانیکی Evermotion» می‌توانید پازل‌های مبتنی بر چرخ دنده را حل کنید و پاداش بگیرید. مینی بازی “Heart of the Dice” عناصری از TCG را در مکانیک جنگی و عنصری Genshin گنجانده است. مینی بازی آخر، “A Tour of Wonders” شما را به گشت و گذار، از بین بردن دشمنان و جمع آوری تمبرهای یادبود در طول مسیر می پردازد. با تکمیل چالش های رویداد، می توانید جوایزی از جمله کمان چهار ستاره Ibis Piercer کسب کنید. به طور مناسب، Genius Invokation TCG با بیش از 60 کارت جدید، از جمله بیش از 10 کارت شخصیت جدید (مانند چهار Archon) به‌روزرسانی بزرگی دریافت می‌کند.

این به روز رسانی همچنین یک شخصیت جدید را حذف می کند: Kirara، کاربر شمشیر چهار ستاره Dendro. این دختر گربه ای تحویل بسته می تواند با پنجه ها و قدرت های یوکای بکوبد. مهارت اصلی او می تواند پس از یک ضربه پرنده یک سپر دندرو ایجاد کند یا به “بسته فوری Neko” تبدیل شود تا به دندرو آسیب برساند و سریعتر حرکت کند. انفجار عنصری او در بمب‌های دندرو منفجر می‌شود که باعث آسیب اضافی می‌شود.

در نهایت، این به روز رسانی دارای یک جستجوی داستانی جدید برای Yoimiya و یک رویداد رویارویی برای Kaveh است. شما همچنین می توانید در چالش های مختلف جنگی جدید شرکت کنید. آپدیت 3.7 در 24 می منتشر خواهد شد.

بخوانید  نسخه بازسازی شده Metal Gear Solid 3 امسال منتشر می شود

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.