Fire Emblem هر چیزی را که باید بدانید استخدام می کند

طرفداران بازی‌های سنتی Fire Emblem خوشحال می‌شوند، Engage Weapon Triangle را باز می‌گرداند، مکانیک سنگ-کاغذ قیچی از مزایای سلاح‌ها که در Fire Emblem: Three Houses تغییر کرده است. شمشیرها بر تبرها، تبرها بر نیزه ها و نیزه ها بر شمشیرها. استفاده از مثلث سلاح باعث ایجاد مکث می شود و مانع از مقابله یگان مدافع در آن درگیری می شود. سلاح های خارج از مثلث مانند کمان، خنجر و طلسم در برابر حملات فیزیکی ضعیف هستند. Fire Emblem Engage نیز دوام سلاح را از بین می برد. وقتی اسلحه ای پیدا کردید یا خریدید، می توانید آن را نگه دارید. این تغییر می تواند به معنای زمان کمتری برای مدیریت موجودی یک واحد و زمان بیشتری برای مبارزه با دشمنان و چت با رفقا باشد.

در Fire Emblem Engage، 1000 سال از همکاری چهار پادشاهی با یکدیگر و با قهرمانان جهان های دیگر (معروف به سایر بازی های Fire Emblem) برای مهر و موم کردن اژدهای سقوط کرده در قاره الیوس می گذرد. هنگامی که شر آماده بیدار شدن می شود، شما به عنوان الیر اژدهای الهی ظاهر می شوید، قهرمانی انتخاب شده که می تواند قهرمانان را از قلمروهای دیگر بازگرداند و بار دیگر اژدهای آشوب را مهر و موم کند.

مانند دیگر بازی‌های Fire Emblem، Engage یک بازی مبارزه‌ای تاکتیکی نوبتی با گروه گسترده‌ای از شخصیت‌های عجیب و غریب خواهد بود که می‌توانید آن‌ها را ارتقا دهید و آن‌ها را مطابق میل خود سفارشی کنید. زمان شما بین نبردهای تاکتیکی مبتنی بر کاشی و یک منطقه مرکزی که در آن می توانید با شخصیت های دیگر تعامل داشته باشید تقسیم می شود. در Engage، این بخش غیر جنگی یک قلعه شناور به نام Somniel است، اما این فکر را داشته باشید، ما به زودی به Somniel خواهیم رسید. ابتدا بیایید وارد مبارزه شویم.

بخوانید  بالاخره یک فیلم Dungeons & Dragons که به نظر می رسد D&D را درک می کند