Final Fantasy 7 Rebirth: Fort Condor – Juno Protorelics Guide

به عنوان بازسازی، فاینال فانتزی 7 تولد دوباره هنوز تماس های زیادی دارد که به طرفداران قدیمی اجازه می دهد تا نسخه اصلی را با علاقه به خاطر بسپارند. یکی از آنها چالش خاصی است که در آن باید یک ارتش در حال پیشروی را شکست دهید. در اینجا راهنمای Final Fantasy 7 Rebirth Fort Condor و Junon Protorelic است تا به شما در این مینی بازی کمک کند.

راهنمای تولد دوباره فاینال فانتزی 7 فورت کندور و جونو پروتورلیک

فورت کندور در بازی Final Fantasy 7 Rebirth بازمی گردد. این بار، این فقط یک فعالیت یکباره نیست، بلکه مجموعه ای از فعالیت های موجود در فصل 4: طلوع عصر جدید است. اگر می خواهید کامل کنید باید این مینی بازی ها را انجام دهید اهداف پروترلیک در منطقه جونو

مکان‌های چالشی Junon Protorelic و شرایط باز کردن قفل

زمانی که اهداف اصلی کمپین را در Under Junon تا حدی کامل کردید، چالش Final Fantasy 7 Rebirth Junon Protorelic را باز می‌کنید. ما ترتیب رفتن شما به این مکان ها را شماره گذاری کرده ایم:

نقشه ای که مکان های چهار منطقه چالش فورت کندور را نشان می دهد.
نقشه ای که مکان های چهار منطقه چالش فورت کندور را نشان می دهد.

اصول اولیه بازی فورت کندور

فورت کندور شبیه یک بازی MOBA یا یک بازی دفاع از برج است:

 • شما و حریفتان یک مقر دارید: هرکسی که اول یک مقر را خراب کند، برنده بازی است.
 • نیروها از طریق دو خط (چپ و راست) نزدیک می شوند. دشمنانی که ظاهر خواهند شد در عرض یک متر در سمت راست صفحه نمایش داده می شوند.
 • سنج ATB شما، که در گوشه سمت چپ بالا قابل مشاهده است، تعیین می کند که چه زمانی می توانید واحدهای خود را تولید کنید. نیروهای شما نیز به طور خودکار حرکت کرده و دشمنان را هدف قرار خواهند داد.
 • انواع واحدها از مفهوم سنگ-کاغذ-قیچی پیروی می کنند:
  • واحدهای پیشتاز (قرمز) توانایی‌های غوغایی قدرتمندی دارند و می‌توانند به راحتی واحدهای برد را شکست دهند.
  • واحدهای برد (سبز) می توانند از فاصله دور به حریف ضربه بزنند و واحدهای مدافع را از بین ببرند.
  • واحدهای دفاعی (آبی) می توانند صدمات زیادی را متحمل شوند و در برابر واحدهای پیشتاز عالی هستند.
 • هنگامی که واحدهای کافی از یک نوع خاص ایجاد کردید، می توانید قهرمانان را احضار کنید: Cloud (دفاع)، Barret (محدوده)، و Tifa (پیشتاز). قهرمانان دارای توانایی های AoE هستند که می توانند جریان نبرد را تغییر دهند.
 • واحدهای پشتیبانی وجود دارند که می توانند شفا دهند و همچنین توپخانه پیشرفته ای وجود دارد که می توانید آنها را در میدان قرار دهید.
 • با پیشروی واحدها، می توانید نیروها را به پایگاه دشمن نزدیکتر کنید. با این حال، اگر واحدهای متخاصم در میدان به سمت شما پیشروی کنند – بدون اینکه مسدود شوند – منطقه تخم ریزی نیز محدود می شود.
بخوانید  آموزش جمع آوری درآمد ارزی با ایرانی کارت
از یک خط عبور کنید تا بتوانید ساختارهای حریف خود را نابود کنید.
از یک خط عبور کنید تا بتوانید ساختارهای حریف خود را نابود کنید.

بهترین تنظیمات برای برنده شدن در مسابقات فورت کندور

برای مسابقات Final Fantasy 7 Rebirth Fort Condor، پیکربندی زیر را انتخاب کردیم:

 • گزینه شماره 4: استحکام – تمرکز بر دفاع از قلعه
 • واحدهای قهرمان: ابر و بارت

چند دلیل برای این وجود دارد. اولین مورد این است که ترکیب Elite Enforcer/Enforcer plus 3x Cleric به دلیل تانک بودن و التیام بخشی آن تقریباً بی‌رقیب است. اکثر واحدهای ما بر روی خط راست متمرکز بودند، در حالی که مراقب دشمنانی بودند که به خط چپ حمله می کردند. سپس، همانطور که بیشتر پیش می رویم، همچنین می توانیم Elite Rangers، Ballistas و Trebuchets را احضار کنیم تا از راه دور آسیب وارد کنند.

از آنجایی که ما در درجه اول از واحدهای دفاعی و سپس واحدهای برد استفاده می کردیم، اغلب می توانستیم از Cloud و Barret نیز استفاده کنیم. هنگامی که دشمنان به دلیل آسیب منطقه ای که وارد می کنند، در نزدیکی نیروهای خودی جمع می شوند، آنها را احضار می کنیم.

داشتن یک رویکرد تدافعی تر، در عین استفاده از Cloud و Barret، به ما کمک کرده است که در بسیاری از مسابقات پیروز شویم.داشتن یک رویکرد تدافعی تر، در عین استفاده از Cloud و Barret، به ما کمک کرده است که در بسیاری از مسابقات پیروز شویم.
داشتن یک رویکرد تدافعی تر، در عین استفاده از Cloud و Barret، به ما کمک کرده است که در بسیاری از مسابقات پیروز شویم.

این همه برای راهنمای Final Fantasy 7 Rebirth Juno Protorelic و Fort Condor است. به یاد داشته باشید که پس از تکمیل این زنجیره تلاش، حالت سخت را باز خواهید کرد. نیروهای دشمن قوی تر خواهند بود، در حالی که واحدهای شما کمی ضعیف تر خواهند بود. علاوه بر این، متوجه خواهید شد که صحنه دیگری با شمشیرزن عجیب و غریب بازی خواهد کرد. برای سایر تغییرات این فعالیت جهانی اینتل، می توانید از ما دیدن کنید راهنمای Protorelics.

در Final Fantasy 7 Rebirth یک ماجراجویی بزرگ در انتظار شماست. ما در FF7 Rebirth تمام نکات و استراتژی ها را برای شما داریم هاب راهنما.

بخوانید  بازی چند نفره Horizon لغو نشده است