Final Fantasy 7 Rebirth – کجا می توان همه غذاهای Chocobo را برای Piko پیدا کرد

شما چندین Chocobos را می گیرید و رام می کنید فاینال فانتزی 7 تولد دوباره. با این حال، متوجه می شوید که یک دوست قدیمی از دشت ها به کمک شما نیاز دارد. در اینجا راهنمای ما در مورد نحوه دریافت تمام غذاهای Chocobo برای Piko در Final Fantasy 7 Rebirth است.

چگونه می توان تمام غذاهای Chocobo را برای Piko در Final Fantasy 7 Rebirth دریافت کرد

غذاهای Chocobo که باید تهیه کنید – Sylkis Greens – به عنوان پاداش توسط NPCها در Dustbowl داده می شود. در اینجا خلاصه ای کوتاه آورده شده است:

  • این هدف بخشی از قسمت دوم فصل 8: همه چیزهایی است که می درخشد. ابر می بیند که پیکو، چوکوبو پریری، به دلیل یک سفر دشوار در سراسر صحرا، بسیار ضعیف است. او باید سیلکیس گرینز را پیدا کند تا او را دوباره روی پاهایش بگذارد.
  • برای شفای کامل پیکو فقط به سه سیلکیس گرین نیاز دارید. این به شما امکان می دهد تا به تلاش اصلی برای شرکت در مسابقه Chocobo ادامه دهید.
  • با این حال، اگر سه سبزه دیگر Sylkis خریداری کنید، می توانید مواد اضافی را از Tack Vendor خریداری کنید.

سه نفر اول سیلکیس گرینز و پیکو شفا دهنده

راش صحرا

Desert Rush یک مینی بازی است که در آن سعی می کنید با از بین بردن جعبه های کافی در مدت زمان مشخص، امتیاز بالایی کسب کنید. با این حال، مکانیسم های دیگری نیز در حال بازی هستند:

  • جعبه های کوچک را می توان با ضربات غوغایی ساده از بین برد.
  • ظروف فلزی بزرگ قبل از شکستن نیاز به ضربه های غوغایی زیادی دارند. به این ترتیب، بهتر است از توانایی هایی مانند Braver یا Triple Slash استفاده کنید.
  • جعبه‌هایی با طراحی ساعت محدودیت زمانی را افزایش می‌دهند.
  • جعبه هایی که آثار هنری رعد و برق دارند، جعبه های شوک نامیده می شوند.
  • گیربکس ها آنهایی هستند که نمادهای رعد و برق کوچکتری دارند. آنها را فقط می توان پس از از بین بردن تعداد کافی شاک باکس از بین برد. به عنوان مثال، جعبه دنده با دو نماد رعد و برق قرمز نشان می دهد که شما هنوز باید دو جعبه شوک را از بین ببرید.
بخوانید  هزینه تولید دو بازی بزرگ پلی استیشن فاش شد

با توجه به این مکانیک ها، شما باید با استفاده از مسیرهای جایگزین و آسانسور در منطقه حرکت کنید. همچنین مواقعی وجود دارد که شاک‌باکس‌ها بالاتر قرار می‌گیرند، یعنی باید به طبقه پایین‌تری برگردید تا گیربکس‌های باقی‌مانده را از بین ببرید.

آلبوم عکس

تعداد زیادی جعبه را بشکنید و سوار آسانسور شوید (سمت چپ) و سعی کنید پس از تمام شدن تایمر (راست) امتیاز بالایی کسب کنید.

شکار کاکتوس

این واقعا یک مینی بازی نیست، حتی اگر مدتی را صرف تعقیب یک کاکتوار کنید. این موجود را در حین عبور از تونل ها دنبال کنید و در طول مسیر چند هیولا را شکست دهید. همچنین می توانید جوایز مواد و مواد مصرفی دریافت کنید.

هنگامی که به کاکتوار رسیدید، باید او و دوستانش را شکست دهید.
هنگامی که به کاکتوار رسیدید، باید او و دوستانش را شکست دهید.

بازیکنان کوئینز خون

هدف شکست دادن هر سه بازیکن Queen's Blood در Dustbowl است. آنها پیترو، مری و داکس هستند. هر سه نیز بخشی از شمارش QB هستند، بنابراین شکست دادن آنها به شما کمک می کند رتبه QB خود را افزایش دهید. اگر در مورد این بازی کارتی به کمک بیشتری نیاز دارید، می توانید به ما مراجعه کنید راهنمای نکات خون ملکه و بهترین کارت ها برای عرشه شما.

در هر صورت، هنگامی که سه Chocobo Feed برای Piko در Final Fantasy 7 Rebirth داشتید، آنها را برگردانید تا پرنده بیچاره بتواند سلامتی خود را به دست آورد. این به شما امکان می دهد تا به رویداد Chocobo Racing پیش بروید. با این حال، اگر می‌خواهید پاداش‌های بالقوه را به حداکثر برسانید، می‌توانید با اهداف دیگر در منطقه مقابله کنید، که همه آنها سبزهای سیلکیس اضافی را به همراه دارند.

سه حریف دیگر را در یک بازی با ورق شکست دهید.
سه حریف دیگر را در یک بازی با ورق شکست دهید.

سه سیلکیس گرین باقی مانده Chocobo Gear را خریداری خواهند کرد

آزار دهنده ها

در حالی که کلود در امتداد سمت شرقی Dustbowl قدم می زند، سه گوزن طعنه می زنند و دنبال می کنند. در نهایت حمله خواهند کرد. به سادگی آنها را بزنید تا مجبورشان کنید تا Chocobo Feed را تحویل دهند.

بخوانید  Dragon's Dogma 2 – جادو و کماندار راهنمای مشاغل و کوئست ها
این بچه ها را بزنید تا از کارهایشان پشیمان شوند.این بچه ها را بزنید تا از کارهایشان پشیمان شوند.
این بچه ها را بزنید تا از کارهایشان پشیمان شوند.

سمینار کلاهبرداری

در اینجا پنج NPC وجود دارد که در Dustbowl به توصیف یا مشاهده برخی از نشانه‌ها می‌پردازند. با این حال، چهار نفر از آنها دروغ می گویند و تنها یکی حقیقت را می گوید. شما همچنین یک کارت کوچک دریافت می کنید تا بتوانید هر نقطه عطفی را بررسی کنید تا ببینید کدام عبارت صحیح است.

در بازی ما، Knucklehead Toya (NPC #2) گفت که “به دلیل ایجاد سر و صدا از فروشگاه اسلحه اخراج شد.” این جمله درست است زیرا اگر به رجیسترها برخورد کنید و سر و صدا ایجاد کنید، منشی شما را از فروشگاه بیرون می کند. ما NPC #2 را به عنوان پاسخ انتخاب کردیم و سیلکیس گرینز را به عنوان جایزه دریافت کردیم.

پنج نفر اما فقط یک نفر حقیقت را می گوید.پنج نفر اما فقط یک نفر حقیقت را می گوید.
پنج نفر اما فقط یک نفر حقیقت را می گوید.

جام سیلکیس

برای مبارزه با سه موج از دشمنان در حالی که Cloud تنها است، به سیلوی زیرزمینی بروید. وقتی این کار انجام شد، Sylkis Greens را دریافت خواهید کرد. همچنین می‌توانید با موج بعدی دشمنان مبارزه کنید تا پاداش‌های بیشتری دریافت کنید.

به تنهایی برای کشتن موجودات در گودال مبارزه بروید.به تنهایی برای کشتن موجودات در گودال مبارزه بروید.
به تنهایی برای کشتن موجودات در گودال مبارزه بروید.

در مجموع، شما باید سه سبزه سیلکیس اضافی داشته باشید که برای خرید قطعات تجهیزات برای پرنده قابل اعتمادتان کافی است. به این ترتیب می توانید تمام غذاهای Chocobo را برای Piko در Final Fantasy 7 Rebirth دریافت کنید. تجهیز را فراموش نکنید بهترین تجهیزات مسابقه Chocobo تا چالش های آینده را به یک نسیم تبدیل کنند.

در Final Fantasy 7 Rebirth یک ماجراجویی بزرگ در انتظار شماست. ما در FF7 Rebirth تمام نکات و استراتژی ها را برای شما داریم هاب راهنما.