Final Fantasy 7 Rebirth دومین بازی موفق فاینال فانتزی در متاکریتیک است

Final Fantasy 7 Rebirth دومین بازی موفق در سری Final Fantasy از نظر امتیاز متاکریتیک است.

تحریم بازبینی Final Fantasy 7 Rebirth روز گذشته برداشته شد و ده ها منتقد، اینفلوئنسرهای صنعت و چهره های دیگر نظرات خود را در مورد بازی نقش آفرینی Square Enix ارائه کردند. بازخوردهای این اثر عالی بود و این نسخه جدید توانست به یکی از بهترین نسخه های سری مذکور تبدیل شود.

در زمان نگارش، فاینال فانتزی Rebirth 7 دارای میانگین امتیاز 93 در متاکریتیک است و دومین بازی موفق این سری است که تنها Final Fantasy 9 با امتیاز 94 بهتر عمل کرده است. البته این تعریف برای FF 7 Rebirth از 119 نقد ثبت شده است. ، و این تعداد فقط 22 بررسی Final Fantasy 9 است. پس شاید بتوان عملکرد این نسخه جدید را چشمگیرتر دانست.

همچنین نسخه اصلی Final Fantasy 7 برای پلی استیشن 1 امتیاز 90 از 24 نقد را کسب کرده است. این عدد برای قسمت اول بازسازی این بازی 87 در پلی استیشن 4 و برای نسخه Intergrade پلی استیشن 5 عدد 89 بوده است. از دیگر پیشنهادات موفق سری ژاپنی می توان به Final Fantasy 12، نسخه Game Boy Advance Final Fantasy VI و Final Fantasy 14: Endwalker اشاره کرد که امتیاز متای 92 را دریافت کرد. سپس Final Fantasy 14: Shadowbringers نیز متا 90 دریافت کرد.

Final Fantasy 7 Rebirth در تاریخ 10 مارس (29 فوریه) برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

بخوانید  امروز چرا به دبی سفر کنیم؟