Fallout Dev اطلاعات جدیدی درباره بازی Canceled Aliens: Crucible از سگا فاش می کند

در حالی که Aliens: Crucible یک داستان متقاعد کننده از یک بازی است که تقریباً وجود داشت، اگر از طرفداران هیولاهای کابوس‌وار با آزاردهنده‌ترین روش ممکن برای بازتولید در داستان هستید، هنوز چیزهای زیادی باید منتظر آن باشید. Aliens: Fireteam Elite یک بازی اکشن جامد است که از زمان عرضه آن در سال 2021 چندین به روز رسانی بزرگ دریافت کرده است و در 20 ژوئن می توانید اکشن تاکتیکی بی درنگ علیه انبوهی از Xenomorph را در Aliens: Dark Descent تجربه کنید.

من خوشحال بودم که Aliens: Fireteam Elite را بازی کردم زیرا تنظیمات کلی مشابه بود: تیم کوچک، نفر سوم، با تمرکز بر قابلیت‌های توسعه‌پذیر و اقدامات پشتیبانی. شباهت ها به همین جا ختم شد، اما دیدن این که این ایده واقعاً می تواند در عمل سرگرم کننده باشد، خوب بود. RIP، تیم. pic.twitter.com/zmVWsX0RKu

—جاش سایر (@jesawyer) 16 آوریل 2023

ساویر در توییتی نوشت: «ایده های جالب زیادی در کار بود، اما شما ایده ارائه نمی کنید. “بزرگترین درسی که از این تجربه آموختم این است که اگر سطوح قابل بازی نداشته باشید، بازی زیادی ندارید – البته استثناهایی هم وجود دارد. نزدیکترین بازی Aliens که می تواند با Crucible مقایسه شود، طبق گفته Sawyer، این است. بیگانگان: Fireteam.

پیشرفت در بازی بسیار کند بود، به خصوص زمانی که نوبت به ایجاد سطوح بازی قابل اجرا می رسید. ما در آن زمان یک بازی دیگر در حال توسعه با SEGA داشتیم، پروتکل آلفا، و SEGA (به طور طبیعی، IMO) Aliens را به نفع AP کنار گذاشت.

بخوانید  Guardians of the Galaxy 3 را دو روز زودتر با یک ماراتن 7 ساعته و 3 فیلم تجربه کنید.

—جاش سایر (@jesawyer) 16 آوریل 2023