Ezio، Altair و جادوهای بیشتر: کارت های جمع آوری برای مجموعه جدید Assassin's Creed فاش شد

MagicCon: Chicago – جدیدترین کنوانسیون Wizards Of The Coast's Magic: The Gathering – امروز و در طول مراسم سنتی آغاز شد. پانل پیش نمایش روز اولWizards Of The Coast کارت های جدیدی را برای چندین مجموعه که قرار است در سال 2024 راه اندازی شود به نمایش گذاشتند. یکی از آنها همکاری با Assassin's Creed است و ما اولین نگاه خود را به Ezio، Altair و موارد دیگر داشتیم.

چندین نقشه با شخصیت‌های سری اکشن مخفیانه یوبی‌سافت، از جمله Ezio Auditore da Firenze، Altair Ibn-La'Ahad، و Eivor از Assassin's Creed Valhalla، فاش شده‌اند. این مجموعه همچنین شامل کارت‌هایی بر اساس تفسیرهای بازی از شخصیت‌های تاریخی دنیای واقعی است که کلئوپاترا و لئوناردو داوینچی به‌عنوان نمونه‌ای از آن‌ها استفاده می‌شوند.

شرحی ارائه نشده است

آلبوم عکس

کارت های دیگری که فاش شده اند عبارتند از Animus که برای سفر در زمان و زنده کردن دوباره زندگی Assassins استفاده می شود و Hidden Blade، سلاح مورد علاقه Assassins. این پانل همچنین نقشه ای به نام Haystack را نشان داد که اشاره ای به مخفیگاه مورد علاقه یک آدمکش است.

پانل پیش نمایش MagicCon همچنین کارت هایی را برای سه مجموعه دیگر نشان داد: Bloomburrow، که مجموعه ای با مضمون فانتزی است که حول موجودات جنگلی متمرکز شده است. Modern Horizons 3، سومین مجموعه از بسط های متمرکز بر قالب مدرن. و Outlaws At Thunder Junction، محیطی به سبک وسترن اسپاگتی با گاوچران، راهزنان و غیره.

Assassin's Creed همکاری بعدی Magic: The Gathering و یک فرنچایز بزرگ بازی های ویدیویی است. این بازی به دنبال Fallout است که در 8 مارس راه اندازی می شود، با یک “گسترش بزرگ” که شامل فرنچایز Final Fantasy در سال 2025 می شود.

بخوانید  جان کارمک متا را به دلیل انتقاد از مارک زاکربرگ ترک کرد

Magic: The Gathering's Assassin's Creed الحاقی در ماه جولای در فروشگاه های بازی محلی عرضه می شود. این کارت‌ها در بسته‌های جدید «Beyond Booster»، بسته‌های تقویت‌کننده کلکسیونر، بسته‌ها و مجموعه‌ای استارتر جدید با ویژگی Ezio و Eivor در دسترس خواهند بود.