ExpressVPN در حال حاضر یک تبلیغ عالی را اجرا می کندExpressVPN یکی از بهترین ارائه دهندگان VPN است که خدمات قابل اعتمادی را ارائه می دهد که روی دستگاه های زیادی کار می کند. همچنین یکی از گران ترین VPN ها است که به شما این امکان را می دهد 13 دلار در ماه. با این حال، امروز اینطور نیست، زیرا شرکت با ثبت نام برای یک برنامه 12 ماهه، سه ماه خدمات ارائه می دهد و هزینه آن را به فقط کاهش می دهد. 6.67 دلار در ماه.

آویزان کردن کیس ساده است. کافی است به وب سایت ExpressVPN بروید، آدرس ایمیل خود را وارد کنید، برنامه 12 ماهه را انتخاب کنید و پرداخت را تکمیل کنید. سه ماه رایگان شما به طور خودکار به حساب شما اضافه می شود. این پیشنهاد با 30 روز ضمانت بازگشت وجه ارائه می‌شود، بنابراین هیچ ضرری برای بررسی این سرویس وجود ندارد تا ببینید آیا آن نیازهای شما را برآورده می‌کند یا خیر. و با این قیمت پایین جدید، یک معامله بسیار وسوسه انگیز است.

اگر با ExpressVPN آشنا نیستید، ویژگی های بسیار خوبی را به ارمغان می آورد. این شامل یک مدیر رمز عبور داخلی، سرورهای 94 کشور، برنامه‌های iOS، Android، Windows، Linux، و موارد دیگر است و هیچ گزارش فعالیتی که اقدامات شما را ردیابی کند.

کاربران پیشرفته همچنین از تونل تقسیم VPN بهره مند خواهند شد که به شما امکان می دهد تا مقداری از ترافیک را از طریق VPN عبور دهید در حالی که سایر برنامه ها همچنان در شبکه محلی شما اجرا می شوند. رمزگذاری AES-256 و یک مدیر تهدید را برای مسدود کردن برنامه های شخص ثالث اضافه کنید، و به راحتی می توانید ببینید که چرا این سرویس در بهترین لیست VPN ما قرار گرفته است.

ExpressVPN تاریخ پایانی را برای این تبلیغات اعلام نمی کند، بنابراین تا زمانی که می توانید آن را بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.