Embosser همچنان ناشر مجموعه مترو است

اگرچه Cyber ​​Interactive منحل شد، امبریسر حقوق انتشار بازی های سری مترو را حفظ کرد.

سایبر اینتراکتیو به طور رسمی جدایی خود از گروه امبریزر را اعلام کرد. طبق این قرارداد، چندین استودیو که قبلاً تحت عنوان Cyber ​​Interactive فعالیت می کردند نیز از Embriser جدا خواهند شد. با توجه به اینکه استودیو 4A Games، سازنده سری Metro، قبلا تحت مدیریت Cyber ​​Interactive بود، اخیراً قراردادی را دریافت کرد که بر اساس آن Cyber ​​Interactive می توانست از گزینه خرید دو استودیو، 4A Games و 4A Games استفاده کند. Zen، توسعه دهنده سری Zen Pinball.

Embracer و Cyber ​​Interactive به دلایل تجاری هنوز قیمتی برای این دو استودیو تعیین نکرده اند. با این حال، نکته جالب اینجاست که اگر Cyber ​​Interactive بخواهد از گزینه خرید و مالکیت بازی‌های 4A استفاده کند، مجوز طولانی‌مدت و کپی رایت تمام بازی‌های فعلی و آینده سری Metro همچنان در اختیار PLAION خواهد بود. متعلق به امبریسر است. Embracer همچنین مالکیت پروژه AAA آینده 4A Games را که احتمالاً بازی بعدی مترو خواهد بود، حفظ می کند.

در حال حاضر، می دانیم که Metro Awakening توسط استودیو Vertigo Games در حال توسعه است. این بازی گیم پلی تیراندازی اول شخص بسیار جذابی را در قالب یک تجربه واقعیت مجازی ارائه می دهد.

بخوانید  انتظار می رود Shazam Fury Of The Gods در گیشه آمریکا نسبت به فیلم اول کندتر شروع شود