Elden Ring: Shadow Of The Erdtree اصلاح کننده های سختی جدید و 10 باس اضافی اضافه می کند.

DLC مورد انتظار Elden Ring، Shadow Of The Erdtree، به سرعت در حال نزدیک شدن است. با نزدیک‌تر شدن به تاریخ انتشار 21 ژوئن، اطلاعات بیشتری در مورد DLC شروع می‌شود، مانند تعداد باس‌های جدید و اینکه چگونه یک ویژگی جدید به شما امکان می‌دهد سختی بازی را تنظیم کنید.

بازیکنان هر زمان که از Guidance of Grace بازدید کنند متوجه یک گزینه منوی جدید به نام Shadow Realm Blessing می شوند. این به عنوان یک سیستم پیشرفت جدید برای شخصیت آنها عمل می کند که به آنها اجازه می دهد از قدرت های جدید DLC استفاده کنند. این حتی به عنوان یک اصلاح کننده سختی عمل می کند تا اطمینان حاصل شود که بازیکنان علیرغم سطح خود تحت فشار قرار نخواهند گرفت. گفته می‌شود، شخصیت‌های بازگشتی در مناطق جدیدتر قوی‌تر نخواهند بود. بنابراین آنها باید با استفاده از موهبت های Scadutree ارتقا پیدا کنند.

در حال پخش: خرابی تریلر Elden Ring Shadow Of the Erdtree

علاوه بر همه این تغییرات، Shadow Of The Erdtree به شما این امکان را می دهد که با 10 رئیس جدید روبرو شوید. مانند بازی پایه، همه باس فایت ها برای تکمیل داستان ضروری نیستند. اما از زمان نگارش این مقاله، مشخص نیست که بازیکنان می‌توانند کدام رئیس‌ها را نادیده بگیرند.

Shadow Of The Erdtree قرار است اواخر این ماه در 21 ژوئن اکران شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه در DLC باید انتظار داشت، پیش نمایش Shadow Of The Erdtree ما را بررسی کنید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر