Dynasty Warriors: Origins بزرگترین ارتش تاریخ فرنچایز را خواهد داشت

نبردهای Dynasty Warriors: Origins دارای برخی از بزرگترین ارتش های تاریخ این سری هستند.

استودیو Omega Force و Koi Tecmo با ارائه یک نسخه جدید در رویداد اخیر سونی، طرفداران Dynasty Warriors را شگفت زده کردند. با توجه به اینکه نسخه نهم نتوانست موفقیت چندانی با سیستم جهان باز به دست آورد، Omega Force در نظر دارد بازی جدید سری Dynasty Warriors: Origins را به گیم پلی سنتی سری بازگرداند.

در این راستا توموهیکو شو، تهیه کننده و رئیس Omega Force برای تایید بازگشت به ریشه های سری به بلاگ پلی استیشن آمد و به طرفداران قول بزرگترین ارتشی را داد که تا به حال در این سری دیده اند. با تلاش تیم Omega Force برای استفاده حداکثری از قدرت سخت‌افزار پلی‌استیشن 5، بازیکنان می‌توانند انتظار داشته باشند ارتش‌های عظیمی را تا جایی که چشم می‌بیند ببینند.

در Dynasty Warriors: Origins در میان انبوهی از سربازان به کاخ حمله کنید

اگرچه گیم پلی سری Dynasty Warriors به ​​بازیکن اجازه می دهد تا به تنهایی در برابر هزاران سرباز دشمن پیشروی کند، اما هماهنگی با متحدان در Dynasty Warriors: Origins ضروری خواهد بود. سازنده سریال همچنین تایید کرد که “شخصیتی که نامش ذکر نشده” قهرمان اصلی داستان است که اولین قهرمان اصلی سریال خواهد بود. همانطور که انتظار داریم، Dynasty Warriors: Origins داستان پر هرج و مرج سه پادشاهی را روایت می کند، جایی که ما با ژنرال ها و سربازان مشهور زیادی ملاقات خواهیم کرد.

Dynasty Warriors: Origins در سال 2025 برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. اما در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام شد که این بازی برای رایانه های شخصی و سری ایکس باکس منتشر خواهد شد.

بخوانید  لباس کمیک مارول به بازی انتقام جویان مارول اضافه شد

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر