Discord از توسعه دهندگان دعوت می کند تا بازی های قابل پخش مستقیماً در برنامه خود ایجاد کنند

در سال 2022، Discord Activities for Voice Calls، مجموعه‌ای از ابزارهای نظارت و بازی‌های ساده را اضافه کرد که کاربران می‌توانند با آن در طول تماس با یکدیگر مشارکت کنند. اکنون، حتی بیشتر توسعه‌دهندگان می‌توانند با انتشار SDK برنامه داخلی، بازی‌ها و برنامه‌های خود را به Activities اضافه کنند.

این فعالیت ها در ابتدا به عنوان یک ویژگی انحصاری برای مشترکین Discord Nitro منتشر شد و شامل تعدادی بازی ساده بود که توسط تیم Discord توسعه یافته بود. سال گذشته، برای همه کاربران Discord باز شد و کتابخانه بازی آن گسترش یافت و شامل بازی‌های توسعه‌یافته شخص ثالث مانند Gartic Phone و بازی آنلاین Colonist مانند Catan شد.

شرحی ارائه نشده است

وقتی Embedded App SDK در 18 مارس منتشر شود، همه توسعه‌دهندگان ابزارهایی برای ایجاد بازی‌هایی خواهند داشت که می‌توانند مستقیماً در یک iframe مانند فعالیت‌های کلاسیک آن در Discord جاسازی شوند. بازی‌های منتشر شده در Discord در نسخه‌های دسکتاپ، موبایل و وب آن قابل پخش خواهند بود. Discord همچنین قصد دارد بعداً ابزارهای کشف و کسب درآمد را اضافه کند، با این هدف که توسعه دهندگان بیشتری Discord را به عنوان چیزی فراتر از یک ابزار ارتباطی بپذیرند.

در کنار اعلامیه SDK، Discord همچنین فاش کرد که برخی از پروژه های برنامه مورد علاقه خود را تأمین مالی خواهد کرد، این بار با تمرکز بر فعالیت ها. بهترین نمونه‌های اولیه فعالیت بالقوه برای کسب حداکثر 30000 دلار بودجه توسعه در حال اجرا هستند. زمین ها تا 1 می باز هستند و همه کاربران می توانند از 27 ژوئن به برنده بزرگ رای دهند.

بخوانید  چگونه Steam Deck بازی کنسول را تغییر می دهد