Diablo 4 – Druid Animal Spirits Guide

برای شروع، سیستم ارواح حیوانی به توانایی دروید برای تبدیل شدن به گرگ یا خرس و داشتن حیوانات به عنوان همراه متکی است. با این حال، با Animal Spirits، بازیکنان می توانند یکی از چهار روح مختلف را به طور همزمان انتخاب کنند. روح حیوانی که انتخاب می کنند به آنها پاداش های منحصر به فردی می دهد که در Diablo 4 امتیاز نامیده می شود.

اندازه:

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید
شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

در بیشتر موارد، بازیکنان می توانند در هر زمان فقط یک Animal Spirit Boon فعال داشته باشند. با این حال، وقتی بازیکنان هر چهار روح را باز می‌کنند، می‌توانند همزمان دو امتیاز فعال داشته باشند. همانطور که بازیکنان ارواح حیوانات جدید را تجهیز می کنند، ظاهراً یک سیستم XP وجود دارد که به بازیکنان امکان می دهد هر یک از ارواح را رتبه بندی کنند. بازیکنان XP بیشتر برای روحیه فعال خود درآمد کسب می کنند، که منجر به علاقه مندان غیرفعال اضافی توسط روح می شود. این قسمت از مکانیک توسط بازیکنانی که ماه‌ها پیش در بتای بسته شرکت کرده‌اند شایعه شده است، بنابراین این اطلاعات را با احتیاط دریافت کنید.

بخوانید  تریلر Frostpunk 2 تحسین منتقدان را برای دمو نشان می دهد

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

ما می دانیم که بازیکنان با ورود به شهر اسکاسلن اولین روح از چهار روح حیوانی را باز می کنند. بلیزارد پیش‌بینی می‌کند که بازیکنان در بازی کامل در حوالی سطح 15 به این شهر خواهند رسید. هر بار که این اتفاق می افتد، بازیکنان در نهایت با روح حیوانی مواجه می شوند که می توانند به نوعی از آن سوء استفاده کنند. هنگامی که بازیکنان یک روح حیوانی را شکار می کنند، می توانند از مزایای خاص آن استفاده کنند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

هنوز هیچ صحبتی در مورد اینکه ارواح حیوانی چگونه خواهند بود یا هر یک از مزایای آنها چه خواهد بود، وجود ندارد. بازیکنان می‌توانند آسیب عنصری خود را افزایش دهند، همراهان حیوانات خود را قوی‌تر ببینند، یا هواداران دفاعی بیشتری دریافت کنند، اما هیچ‌یک از این‌ها هنوز توسط بلیزارد تأیید نشده است.

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

هر کلاس قابل بازی در Diablo 4 مکانیک منحصر به فرد خود را دارد. سرکش ها تخصص دارند، جادوگران افسون دارند و غیره. در مورد Druid، بازیکنان به آن دسترسی خواهند داشت ارواح حیوانی مکانیک. اگرچه این مکانیک در نسخه بتای Diablo 4 قابل بازی نیست، اما ما درک کافی از ارواح حیوانات برای توصیف عمیق آن و پیش‌بینی نحوه انجام آن در بازی کامل داریم.

بخوانید  Advance Wars 1 + 2 با تاخیر زیاد: Reboot Camp بالاخره تاریخ انتشار پیدا کرد

Diablo 4 Druid Animal Spirits Mechanical

در این مرحله، بازیکنان امیدوارند که بلیزارد سیستم Animal Spirit را بسیار قدرتمند کند، زیرا مهارت‌های کلی دروید در نسخه بتا کمی ضعیف به نظر می‌رسند. شاید عنصر اضافه شده داشتن Animal Spirit Boon فعال در همه زمان ها به کلاس تقویت بسیار مورد نیاز را بدهد.

با دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مکانیک Animal Spirit برای Druid در Diablo 4، این مقاله را به روز خواهیم کرد. اگر به عنوان یک Druid در نسخه بتا بازی می کنید یا خود را برای راه اندازی بازی کامل آماده می کنید، می توانید همه موارد را بررسی کنید. از مهارت های موجود دروید برای به دست آوردن ایده بهتر از کل کلاس یا یافتن همه راهنماهای Diablo 4 ما در اینجا.

بخوانید  نبردهای جذاب در تریلر The Great War: Western Front

تحریریه مجله بازی یک گیمر