Diablo 4 – نحوه ایجاد و پیوستن به قبیله ها

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

اگر می‌خواهید به یک قبیله Diablo 4 بپیوندید، بهتر است از قبل دوستانی داشته باشید که در حال بازی هستند. اگر چنین است، می توانید نام را در کادر جستجو وارد کنید. با این حال، اگر فقط به دنبال یک انجمن تصادفی هستید، می توانید زبان و برچسب ها را انتخاب کنید. با این کار لیستی از کسانی که دارای یک اسلات اضافی هستند (149 عضو و پایین تر) ظاهر می شود و می توانید درخواستی برای پیوستن به آنها ارسال کنید.

انتخاب کنید که کدام نوع قبیله بر اساس زبان و برچسب ها فهرست شود.
انتخاب کنید که کدام نوع قبیله بر اساس زبان و برچسب ها فهرست شود.

Diablo 4 به شما این امکان را می دهد که به تنهایی حمله کنید، یک گرگ تنها که گروه های شیطانی را می کشد. با این حال، از آنجایی که این یک بازی آنلاین است، ممکن است هر از گاهی بازیکنان دیگری را مشاهده کنید. طبیعتاً می توان گروه دائمی تری داشت. در اینجا راهنمای Diablo 4 ما برای کمک به ایجاد یا پیوستن به قبیله ها وجود دارد.

یک قبیله در Diablo 4 ایجاد کنید یا به آن بپیوندید

با این حال، ناگفته نماند که دسترسی به کسانی که 80 عضو یا بیشتر دارند ممکن است سخت تر باشد. این به این دلیل است که این قبیله ها در بالای لیست یا نزدیک به آن ظاهر می شوند، که احتمالاً بازیکنان دیگر را ترغیب می کند تا هنگام نگاه کردن به اطراف، روی آنها کلیک کنند. اگر یک قبیله در حال حاضر درخواست های معلق زیادی داشته باشد، نمی توانید درخواست خود را ارسال کنید. به این ترتیب، پیشنهاد ما این است که به دنبال کسانی باشید که بازیکنان کمتری دارند.

بخوانید  مدیر عامل اکتیویژن بلیزارد می‌گوید که هوش مصنوعی تأثیر عمیقی بر بازی‌ها خواهد داشت و در اینجا چگونگی
با باز کردن منو می توان به سیستم Diablo 4 Clan دسترسی پیدا کرد. اگر می خواهید به یک قبیله بپیوندید، باید موارد زیر را انجام دهید:

  • نام و تگ قبیله را وارد کنید، که پس از ایجاد حزب خود قابل تغییر نیستند.
  • شما همچنین می توانید یک توضیحات قبیله اضافه کنید تا مردم بدانند انجمن شما در مورد چیست و همچنین زبان اصلی را نیز بدانند.
  • در نهایت، می‌توانید از بین برچسب‌های مختلف مانند Casual، Hardcore، PvE، PvP، Leveling و Social یکی را انتخاب کنید.

در هر صورت، سیستم Diablo 4 Clan تنها یکی از ویژگی‌های کلیدی است که با کاوش در دنیای Sanctuary خواهید دید. برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید راهنمای شهر/هاب کیووشاد ما را بررسی کنید.