Destiny 2 The Final Shape Campaign – چگونه می توان پازل psionic conduit را تکمیل کرد

بیش از هر کمپین داستانی دیگری که Bungie تا به حال در Destiny 2 انجام داده است، The Final Shape مملو از مکانیک است. به جای اینکه فقط به گروهی از افراد بد تیراندازی کنید، اغلب وظیفه دارید مکانیسم ها را غیرفعال کنید و معماها را برای پیشرفت حل کنید. در ماموریت دوم کمپین، Temptation، باید با سه ساعت آفتابی سیاه تعامل داشته باشید تا سه «مجرای» را غیرفعال کنید و یک سپر را پایین بیاورید. در اینجا نحوه کار آنها آمده است.

شماره گیری ها در سراسر منطقه The Landing پراکنده هستند و توسط چندین دشمن محافظت می شوند. هنگامی که این نیروها را از بین ببرید، Psion های خراب در همان نزدیکی ظاهر می شوند. Psions کلید چرخاندن شماره‌گیرها و غیرفعال کردن مجراها هستند، اما باید خود شماره‌گیری‌ها را بررسی کنید تا بدانید چه تعداد psیون باید فعال شود.

هر صفحه را در نزدیکی Shards of Darkness مثلثی شکل شناور (که شبیه اهرام با نقاطشان رو به پایین هستند) خواهید یافت. با نزدیک شدن به یک صفحه، خواهید دید که نور نارنجی رنگی از گره های لبه ها بیرون زده است. صفحه اول دارای یک نقطه، شماره دوم دارای دو و سومین دارای سه امتیاز است. این نکات به شما می گوید که صفحه را کجا بچرخانید، مانند قفل ترکیبی.

ایده در اینجا این است که Psionic Insight را در صفحه نمایش رها کنید تا آن را به سمت گره روشن در امتداد لبه دایره بچرخانید.
ایده در اینجا این است که Psionic Insight را در صفحه نمایش رها کنید تا آن را به سمت گره روشن در امتداد لبه دایره بچرخانید.

وقتی یک Insight Psion را می‌کشید، که در گروه‌های کوچک در اطراف هر صفحه ظاهر می‌شود، علاقه‌مندی به نام Psionic Insight به دست می‌آورید. هر Psion یک پشته از Psionic Insight به شما می دهد. برای فعال کردن شماره‌گیر، باید اطلاعات را جمع‌آوری کنید و سپس با استفاده از دکمه فعال‌سازی مجاور، آن‌ها را در شماره‌گیر «پرتاب» کنید.

بخوانید  Lost Ark's Artist Class در آوریل 2023 با حالت PvP 96 نفره در ماه مارس عرضه می شود.

هر پشته از Psionic Insights، صفحه را یک بریدگی در لبه بیرونی حرکت می‌دهد، بنابراین ترفند این است که به صفحه نگاه کنید، مشخص کنید که نور نارنجی چند بریدگی در اطراف دایره است، سپس آن تعداد Psionic Insights را جمع‌آوری کنید تا شماره‌گیر فعال شود. برای چرخش و توقف روی گره روشن.

به نظر نمی رسد جریمه ای برای از دست دادن وجود داشته باشد زیرا Insight بسیار یا خیلی کم دارید، مشروط بر اینکه صفحه را در جای مناسب قرار دهید. برای انجام سریع و کارآمد این کار، صفحه به شما امکان می دهد Insight را در دو طرف فرو ببرید، بنابراین می توانید آن را در جهت عقربه های ساعت یا خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید. بنابراین، هنگامی که بدانید به چه مقدار Psionic Insight نیاز دارید و به کدام سمت می‌خواهید صفحه را بچرخانید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که چند Psion شلیک کنید و قبل از اتمام زمان‌سنج buff به صفحه برگردید.

به Insight Psions شلیک کنید تا علاقه مند به Psionic Insight شوید.  هر psion که می کشی یک پشته از علاقه مندان به شما می دهد.  هنگامی که با شماره گیری تعامل می کنید، هر پشته آن را یک قدم در امتداد دایره می چرخاند.
به Insight Psions شلیک کنید تا علاقه مند به Psionic Insight شوید. هر psion که می کشی یک پشته از علاقه مندان به شما می دهد. هنگامی که با شماره گیری تعامل می کنید، هر پشته آن را یک قدم در امتداد دایره می چرخاند.

هر شماره گیری کمی پیچیده تر از شماره قبلی است. در صفحه دوم، متوجه خواهید شد که دو میخ نور نارنجی وجود دارد و یکی از آنها به طور قابل توجهی بزرگتر از دیگری است، در حالی که صفحه سوم دارای سه میخ است که هر کدام اندازه متفاوتی دارند. اندازه نوک‌ها نشان‌دهنده ترتیبی است که شما نیاز دارید که صفحه بر روی هر یک از این گره‌ها متوقف شود، با بزرگترین نوک نشان‌دهنده اولین گره برای توقف، بزرگ‌ترین نوک بعدی نشان‌دهنده نقطه دوم و غیره است. باز هم، به نظر می رسد که برای اشتباهات هیچ جریمه ای جز صرف زمان بیشتر برای تیراندازی به دشمنان وجود ندارد، بنابراین اگر Insight خیلی یا خیلی کم از دست دادید نگران نباشید.

بخوانید  حجم بالا God of War Ragnarok روی پلی استیشن 4

هنگامی که منطقه را پاکسازی کردید و هر کانال را غیرفعال کردید، سپر سقوط می کند و می توانید با تعقیب Crow به ماموریت ادامه دهید. بهترین استراتژی برای شماره گیری این است که وقت خود را صرف کنید و دشمنان را از بین ببرید تا در حین کار روی مکانیک، خود را ایمن نگه دارید، به خصوص اگر در درجه سختی Legendary هستید.

مرکز راهنمای Destiny 2: The Final Shape ما را بررسی کنید تا پوشش بیشتری از آنچه در Pale Heart of the Traveler پیدا کنید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر