Destiny 2: Beyond Light، Borderlands 3 و 5 بازی دیگر را با قیمت 12 دلار دریافت کنید.

Midnight Ghost Hunt، Northguard و Generation Zero نیز در ردیف 12 دلاری به همراه چهار عنوان چند نفره دیگر مانند MMORPG قرون وسطایی گنجانده شده اند. شکوه مغلوب Gloria Victis یک سندباکس MMO است که پیشرفت شخصیت‌ها به شکل آزاد، اقتصاد مبتنی بر بازیکن و تأکید بر جنگ PvP و PvE را ارائه می‌کند. این سطح همچنین شامل تیراندازان غارتگر محبوب می شود Destiny 2: Beyond Light و Borderlands 3: Super Deluxe Edition، و همچنین شبیه ساز کشتی تعاونی آنلاین تپ اختر: مستعمره گمشده، که به پنج بازیکن اجازه می دهد تا برای ماجراجویی های Star Trek در یک کهکشان باز بزرگ با هم متحد شوند.

مانند سایر Humble Bundles، بخشی از هر خرید Multiplayer Madness در ماه می به خیریه اهدا می شود – در این مورد، بنیاد Bungie و No Kid Hungry که غذا و سایر کمک های بشردوستانه را به کودکان در سراسر جهان ارائه می دهند. در حالی که سطح 12 دلاری همه چیز را در بسته جنون چند نفره می به شما می دهد، مشتریان می توانند تعهدات خود را افزایش دهند یا تقسیم درآمد را تغییر دهند اگر بخواهند پول بیشتری به این سازمان های خیریه یا ناشران بازی اهدا کنند. تمامی کلیدهای بازی از طریق Steam قابل بازخرید هستند.

May Multiplayer Madness Bundle تا 7 ژوئن در Humble در دسترس است، بنابراین تا زمانی که هنوز در دسترس است، مطمئن شوید که معامله را انجام دهید.

8 دلار خرج کنید

12 دلار خرج کنید

این بسته دارای دو گزینه است: یک ردیف سه بازی با قیمت 8 دلار و یک ردیف هفت بازی با قیمت 12 دلار. سطح 8 دلاری سه بازی از جمله تیراندازی چند نفره 4v4 را در اختیار شما قرار می دهد شکار ارواح نیمه شب، که گروهی از شکارچیان ارواح را در مقابل ارواح انتقام جو قرار می دهد. RTS شهرساز نیز وجود دارد نورثگارد، و تیرانداز بقا جهان باز نسل صفر.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

Humble جدید است بسته جنون چند نفره می حداکثر هفت بازی رایانه شخصی را با حالت‌های چند نفره آنلاین رقابتی یا مشارکتی، از جمله MMORPG، بازی‌های استراتژیک، تیراندازی و غیره ارائه می‌دهد.