Dead Space در حال دریافت مود اول شخص | اخبار GameSpot – به روز رسانی اخبار GS

این مد که توسط Reverse Engineering Gamer برای Dead Space اصلی در سال 2008 طراحی شده است، دیدگاه را به زاویه مستقیم تری تغییر می دهد و نتیجه نهایی ماه ها کار سخت سازنده آن است. در صفحه Nexus Mods، Reverse Engineering نوشت: «ساخت هسته این مود بیش از پنج روز طول کشید. توسعه این مد چند ماه طول کشید. برای مکان یابی توابع، مقایسه متغیرها، تثبیت نشانگرها، نوشتن اشکالات. اسکریپت های رایگان، تست بازی.

دید اول شخص تنش بازی کلاسیک را افزایش می‌دهد، اگرچه این کار را به قیمت از دست دادن اطلاعات بصری حیاتی انجام می‌دهد. شما نمی توانید ببینید که چقدر سلامتی برای دستی سنج ستون فقرات ایزاک کلارک قهرمان داستان باقی مانده است، و باید به دقت گوش کنید زیرا نکرومورف ها شما را فراتر از دید محیطی شکار می کنند.

Dead Space یک بازی استرس زا است، اما اگر به دنبال افزودن کورتیزول بیشتری به تجربه بازی خود هستید، به دنبال این مد اول شخص نباشید.

در اخبار دیگر، به عنوان بخشی از اقدام اخیر نینتندو برای آوردن نمادین ترین عناوین Game Boy و Game Boy Advance به سرویس اشتراکی خود، Nintendo Switch Online، این شرکت اعلام کرده است که یک پورت Metroid Merger در حال انجام است. عنوان کلاسیک Game Boy Advance از روز پنجشنبه 9 مارس در دسترس همه مشترکین قرار خواهد گرفت.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  مایکروسافت از نمایشگاه ایکس باکس رونمایی کرد