Concord، شوتر چندنفره جدید پلی استیشن، مقرون به صرفه است و برای پیش‌سفارش در دسترس است.

پلی استیشن Concord را در آخرین State of Play خود معرفی کرد و یک شوتر رقابتی 5v5 را به نمایش گذاشت که شامل 16 شخصیت منحصر به فرد، 12 نقشه و پشتیبانی متقابل برای PS5 و PC است. استودیوی فایروالک می‌گوید که بازی به‌روزرسانی‌های مکرر را دریافت می‌کند و محتوایی را به آن اضافه می‌کند تا همه چیز را تازه نگه دارد و در طول سال‌ها رشد کند. مطمئناً تصاویری جذاب دارد و شخصیت‌های آن شامل سبک‌های بازی برای نیروی brute force، تک تیراندازهای دوربرد و هر چیزی در بین آن‌ها می‌شود، بنابراین دیدن نحوه استقبال از آن هنگام انتشار در 23 آگوست جالب خواهد بود.

پیش از انتشار، پیش‌سفارش‌های کنکورد اکنون باز است. همچنین دلیل خوبی برای رزرو یک نسخه وجود دارد، زیرا در ماه جولای به نسخه بتا دسترسی خواهید داشت. شما حتی یک نسخه لوکس دیجیتالی پر از چیزهای خوب در بازی خواهید یافت.

جایزه پیش‌سفارش کنکور

با پیش‌سفارش کنکورد، Monarch Bundle را دریافت می‌کنید که شامل دسترسی به تست بتای جولای است. نه فقط شما به نسخه بتا دسترسی داشته باشید، اما سه کد اضافی برای اشتراک گذاری با دوستان خود دریافت خواهید کرد. بسته Monarch همچنین شامل چند لوازم آرایشی اسلحه است. فراتر از آن، به نظر نمی رسد پاداش دیگری وجود داشته باشد. اما اگر نمی توانید صبر کنید تا بازی را برای خود تست کنید، نسخه بتا یک پیشنهاد بسیار وسوسه انگیز است.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر