CoD: Warzone 2 Ashika Island Ester Egg به شما امکان می دهد یک شیر دریایی را تغذیه کنید

شما از نظر فنی به یک شیر دریایی واقعی غذا نمی دهید، اما مجسمه یک شیر دریایی در جزیره آشیکا وجود دارد که به شما امکان می دهد به او ماهی بدهید. برای تکمیل این تخم مرغ عید پاک، به تجهیزات انفجاری نیاز دارید. نارنجک، semtex یا تجهیزات کشنده C4 را جمع آوری کنید، و می خواهید به سمت غرب نقشه در نزدیکی Beach Club بروید.

مجسمه شیر دریایی در خارج از آکواریوم Beach Club
مجسمه شیر دریایی در خارج از آکواریوم Beach Club

چگونه ماهی بگیریم

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

این فقط یک تخم مرغ کوچک برای عید پاک است که باید امتحان کنید، اما ماهی را با مسئولیت خود قربانی کنید زیرا 50 XP و یک آیتم تصادفی دریافت خواهید کرد. من آیتم‌های بی‌ارزش مانند وسایل کشنده را دیده‌ام، و همچنین دیده‌ام که بازیکنان یک کیل استریک زده‌اند.

ماهی ها را به آکواریوم ببرید. در خارج از ساختمان اصلی آکواریوم مجسمه شیر دریایی قرار دارد. با نزدیک‌تر شدن به مجسمه، از شما خواسته می‌شود تا با شیر دریایی ارتباط برقرار کنید و به شیر دریایی غذا بدهید. یک نشانه صوتی دریافت خواهید کرد. پس از غذا دادن به شیر دریایی به سه ماهیصدای پارس شیر دریایی را با عبارت “Arf Arf” خواهید شنید.

می‌توانید از قسمت‌های مختلف آب در اطراف جزیره ماهی بگیرید، اما احتمالاً می‌خواهید از جایی نزدیک آکواریوم Beach Club شروع کنید، جایی که مرحله تخم‌مرغ عید پاک را انجام می‌دهید.

بخوانید  داروین تکامل و انتخاب طبیعی

لکه‌های ماهیگیری را می‌توان به صورت موج‌هایی در آب مشاهده کرد که ماهی‌ها به اطراف می‌پرند، بنابراین فقط برای مدتی آب را اسکن کنید و احتمالاً چند منطقه در دسترس خود خواهید یافت. ماهی نیز در آب کانال ها یافت می شود. جزیره آشیکا چوب ماهیگیری ارائه نمی دهد، بنابراین باید تجهیزات انفجاری خود را در آب بیندازید تا ماهی های اطراف را بکشید. انصافاً خیلی زیاد است، اما می توانید در اطراف شنا کنید و ماهی های مرده را در آب غارت کنید.

نحوه تغذیه شیر دریایی

فصل 2 همچنین یک رویداد کاملاً جدید Weapon Case را به DMZ اضافه می کند، و در اینجا راهنمای ما برای جوایز رویداد Weapon Case در جزیره آشیکا است. اگر جمع‌آوری پاداش‌های رویداد قاب سلاح فصل 1 را تمام نکرده‌اید، آن‌ها همچنان در نقشه المزره موجود هستند.

فصل 2 بازی Call of Duty: Warzone 2 در 15 فوریه منتشر شد و نقشه کاملاً جدید Resurgence جزیره آشیکا را اضافه کرد. این نقشه حاوی یک تخم مرغ عید پاک در آکواریوم جزیره است، و ما شما را از طریق مراحل مورد نیاز برای تغذیه شیر دریایی راهنمایی می کنیم.