CoD: Warzone 2 نحوه استفاده از رمزهای گنج دریایی در جزیره آشیکا

پمپ بنزین ها را می توان در نزدیکی نقاط دیدنی زیر یافت:

  • مسکونی
  • باشگاه ساحلی
  • بندر آشیکا
  • مرکز شهر

اگرچه جزیره آشیکا چندان مفید نیست، اما یک تخم مرغ عید پاک آکواریومی خوبی نیز دارد، بنابراین حتما راهنمای ما در مورد نحوه تغذیه شیر دریایی جزیره آشیکا را بررسی کنید. فصل 2 همچنین یک رویداد کاملاً جدید Weapon Case را به DMZ اضافه می کند، و در اینجا راهنمای ما برای جوایز رویداد Weapon Case در جزیره آشیکا است.

توکن های Sea Treasure در پمپ بنزین ها استفاده می شود. باید به یکی از چهار پمپ بنزین جزیره آشیکا بروید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

در داخل پمپ بنزین ها چیزی پیدا می کنید که شبیه دستگاه کازینو است. شما در اینجا ماشین های اسلات را نمی کشید، اما می توانید با دستگاه تعامل داشته باشید و از یک توکن استفاده کنید. این دستگاه 100 XP و یک مورد تصادفی را با هزینه یک توکن Sea Treasure به شما اعطا می کند. ممکن است فقط مهمات یا زره دریافت کنید، اما امکان پاداش حتی بزرگتر مانند ماسک ضد گاز یا کشتار نیز وجود دارد. در هر صورت، با کمترین تلاش، یک آیتم مفید برای مسابقه خود دریافت خواهید کرد.

فصل 2 بازی Call of Duty: Warzone 2 در 15 فوریه منتشر شد و نقشه کاملاً جدید Resurgence جزیره آشیکا را اضافه کرد. جزیره آشیکا علاوه بر اینکه یک مکان جدید بتل رویال است، یک توکن غارت‌پذیر جدید نیز معرفی می‌کند که می‌توان آن را جمع‌آوری کرد. در اینجا نحوه مکان یابی و استفاده از این ارز جدید را توضیح خواهیم داد.

بخوانید  بررسی گنجینه های Dragon Quest - همه چیز درباره آن بلینگ

کجا می توان نمادهای گنج دریا را پیدا کرد

جزیره آشیکا Sea Treasure Tokens را به‌عنوان یک آیتم قابل غارت جدید در Warzone 2 معرفی می‌کند. توکن‌های Sea Treasure در انحصار نقشه جزیره هستند، بنابراین شما آن‌ها را در Al Mazrah پیدا نخواهید کرد. این توکن‌های جدید را می‌توان در انواع جعبه‌های جزیره پیدا کرد و از بازیکنان مرده غارت شد، اما در این جزیره فراوان‌تر است. جعبه های تجدید حیات آبی.

نحوه استفاده از نشانه های گنج دریایی

دستگاه توکن Sea Treasure داخل پمپ بنزین مسکونی
دستگاه توکن Sea Treasure داخل پمپ بنزین مسکونی