CoD: Warzone و MW3 با محتوای بارگذاری مجدد فصل 1 با تاخیر مواجه می شوندفصل 1 Reloaded در Call of Duty: Modern Warfare 3 و Warzone وارد شد، اما باگ‌های شکستن بازی و سایر مشکلات حیاتی باعث تاخیر در بخش‌های عمده محتوای این آپدیت میان‌فصل شده است. در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید.

همانطور که قبلا اعلام شده بود، آپدیت بزرگ Warzone شامل برخی باگ‌های اصلی است که بر گیم‌پلی بازی تأثیر می‌گذارند. توسعه‌دهنده از چندین مشکل، از جمله خرابی، افت بار باگ، مشکلی که باعث اعوجاج زمین می‌شود و رگه‌های کشتار آگاه است. Precision Airstrike بازی دیگر هشداری به هدف‌ها نمی‌دهد. بازیکنان

در به‌روزرسانی جدیدتر، توسعه‌دهنده از تاخیر در چالش هسته‌ای جدید Champion's Quest Warzone خبر داد، در حالی که سایر مسائل مربوط به عملکرد در حال بررسی هستند.

Warzone ممکن است بزرگترین آشفتگی در آپدیت Reloaded فصل 1 باشد، اما محتوای چند نفره Modern Warfare 3 نیز تحت تأثیر قرار گرفته است. حالت رقابتی این بازی رتبه‌بندی شده قرار بود امروز راه‌اندازی شود، اما به‌روزرسانی جدید توسعه‌دهنده تاخیر در این حالت را اعلام می‌کند در حالی که تحقیقات در مورد یک «مسئله حیاتی تازه کشف‌شده» در حال انجام است.

بخش هایی از آپدیت میان فصل هنوز فعال و قابل پخش هستند. بازیکنان می‌توانند از قدرت‌های فوق‌العاده خود در حالت چندنفره Supe'd Up با زمان محدود Modern Warfare 3، الهام‌گرفته از نمایش تلویزیونی The Boys استفاده کنند، و حالت Zombies دارای یک رئیس جنگ سالار جدید برای مبارزه است. می‌توانید پچ یادداشت‌های کامل Warzone و به‌روزرسانی فصل 1 MW3 Reloaded را در اینجا پیدا کنید.

بخوانید  تلاش‌ها و چالش‌های هفته دهم Fortnite Dummy Joyrideتحریریه مجله بازی یک گیمر