Call of duty warzone mobile از تاریخ انتشار تا نقشه و گیم پلی

Killstreaks در Warzone Mobile

بارگیری موبایل Warzone چیست؟

بازی Call of Duty Warzone Mobile اکنون به صورت محدود فقط در استرالیا در دسترس طرفداران است. قبل از آن به نحوه نصب Warzone Mobile در یک گیمر پرداختیم اما اکنون در این مقاله و ویدیو می خواهیم در مورد ویژگی های نسخه آلفا Warzone Mobile صحبت کنیم. اگر علاقه ای به مطالعه ندارید، اطلاعات اصلی را در ویدیوی زیر آورده ایم:

در زمان نگارش، نسخه 1.35، بازی حالت Battle Royale سه حالت پنج دقیقه ای تک نفره، سه نفره 10 دقیقه ای و سه نفره 5 دقیقه ای را ارائه می دهد. علاوه بر این، بازی دارای حالت چند نفره Team DeathMatch است. در نسخه 1.35 حالت آموزشی به بازی اضافه شد.

سفارشی سازی کنترلر موبایل Warzone

آیا می توانید کنترلر مجازی را در Warzone Mobile شخصی سازی کنید؟

اما گیم پلی بازی شباهت زیادی به Warzone 2 روی کنسول ها و PC دارد. شما همچنان باید از هلیکوپتر بیرون بپرید، چتر نجات خود را باز کنید و با نشستن روی زمین یا ساختمان ها به دنبال سلاح و تجهیزات بگردید. ظاهر لوت در Warzone Mobile دقیقا مشابه Warzone 2 طراحی شده است.با توجه به حجم بالای نقشه Verdansk می توانید با وسایل نقلیه مختلفی مانند ATV در بازی رانندگی کنید.البته بر خلاف Warzone 2 در حال حاضر هیچ esence وجود ندارد. اخبار در Warzone Mobile، با به روز رسانی های آینده این ویژگی احتمالا اضافه خواهد شد.

پس از کشته شدن در بازی، مانند قبل وارد گولاگ می شوید تا شانس خود را در نبردهای تنومند امتحان کنید تا دوباره به بازی بازگردید.در حال حاضر Gulag Warzon Mobile یادآور نسخه Warzon One است و در حمام اتفاق می افتد.

بخوانید  برای اولین بار از سال 2015 یک پادشاه جدید باکس آفیس جهانی وجود دارد
رانندگی ATV در Warzone Mobile

قابلیت تغییر لود آوت هم به Varzon Mobile آمده است و شباهت زیادی به Varzon 2 دارد که به راحتی می توانید با وارد شدن به Warzone Mobile Loadout ترکیب سلاح های مورد نظر خود را در کنار پرکس ها انتخاب کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید دنباله های کشتن را انتخاب کنید. از طرفی اپراتورها هم به ورزون موبایل آمده اند و می توانید از آنها استفاده کنید.

گرافیک بازی Warzone Mobile بهتر از Call of Duty Mobile است؟

امکان سفارشی سازی به طور کامل به ورزون موبایل اضافه شده است. علاوه بر این، قابلیت فعال کردن Auto Fire در Warzon Mobile نیز در دسترس است.

گیم پلی بازی چطوره؟

در حال حاضر Battle Pass با نام Battle Map در Warzone 2 در Warzone Mobile نیز موجود است.

در یوتیوب تماشا کنید

تاریخ انتشار Warzone Mobile

Warzone Mobile تا حدودی از ویژگی های Warzone 2 الهام گرفته شده است و بیشتر شبیه به Warzone است.

بازی موبایل Warzone هنوز راه زیادی تا عرضه جهانی آن در پیش دارد. مشکلات متعدد گیم پلی و همچنین دسترسی محدود به بازی در استرالیا ما را از تجربه بازی کوتاه می کند.

به دلیل جدید بودن بازی طبیعتا انتظار گرافیک بهتری داریم اما در نسخه آلفا نمی توانید گرافیک بازی را به صورت دستی انتخاب کنید و بازی به صورت دستی گرافیک را انتخاب می کند. به همین دلیل، اگر اکنون (D1401) بازی را تجربه کنید، احتمالاً گرافیک بسیار پایینی مشابه تصویر بالا را تجربه خواهید کرد.

پاس نبرد موبایل Warzoon

نقشه Verdansk از بازی موبایل Warzon

کارت موبایل Warzon چیست؟

ویژگی های Warzon Mobile چیست؟ در این ویدئو و مقاله به امکانات و اطلاعاتی که در حال حاضر توسط Warzon Mobile منتشر شده است اشاره کرده ایم.

فقط نقشه Verdansk در نسخه محدود موجود است. هنوز مشخص نیست که کدام کارت ها در نسخه نهایی در دسترس خواهند بود.

بازی چه حالت هایی دارد؟

تاریخ انتشار Warzon Mobile هنوز به طور رسمی اعلام نشده است. در حال حاضر بازی فقط در استرالیا و در مرحله آلفا موجود است.

Call of Duty Warzone Mobile شبیه کدام منطقه جنگی است؟